SON DAKİKA
hava
Google News

Birlikte olduğu kadın evli çıktı! Kocası işten erken dönünce camdan sarktı

Son Güncelleme :

07 Haziran 2023 - 14:36

/ 117 views kez okundu.
Birlikte olduğu kadın evli çıktı! Kocası işten erken dönünce camdan sarktı

Gana’da çekildiği öne sürülen görüntüler yerel medyada infial etkisi yarattı. Söz konusu olayda evli bir kadınla ilişki yaşayan adamın kocasının gelmesiyle başına gelenler yer aldı.

Sosyal medyada gündem olan olayla ilgili Gana basını ‘Örümcek adam’ benzetmesinde bulundu. Telegram’da kısa sürede yayılan video yüz binlerce kişi tarafından izlendi.

KOCADAN İŞ SEYAHATİ SÜRPRİZİ

Kaynaklar tarafından elde edilen bilgilere göre Haziran ayının ortalarında iş seyahatinden dönecek koca, bir sebepten ötürü eve erken geldi.

O sırada sevgilisiyle evde olan kadın ise kapının çalmasıyla birlikte ne olduğunu şaşırdı. Kapı deliğinden baktığında karşısında kocasını gören kadın sevgilisine hemen saklanmasını söyledi.

CAMDAN SARKTI

Evde saklanacak bir yer bulamayan ve henüz ismi belli olmayan orta yaşlardaki şahıs, evin camından yarı çıplak bir şekilde sarktı. Bütün çabalarına rağmen yakalanan adam, bir süre sarktığı yerde öyle kaldı, bu sıralarda ise kadın ortalarda görünmedi.

Öte yandan utanç verici olayla ilgili yerel basın ‘İlişkilerin kutsallığına saygı duymayı ve sadakatsizlikten kaçınmayı hatırlatacak bir olay’ yorumunda bulundu.

Facebook Yorumları

YORUM ALANI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Copyright