SON DAKİKA
hava
Google News

Bien Yüzlerce Ustaya Eğitim Verdi

Türkiye ve dünya yapı kesiminin önde gelen markalarından Bien, bölümün gelişimine katkı sağlamak için tesisat ustalarıyla buluşmaya devam ediyor. Ocak ayında Nevşehir, Ankara, Kocaeli ve Bursa’daki 300 tesisat ustasıyla bir ortaya gelen Bien, gerçekleşen eğitimlerde ustaları gömme rezervuarlardan denetim panellerine kadar merak edilen birçok hususta bilgilendirdi.

Son Güncelleme :

07 Şubat 2024 - 23:12

/ 20 views kez okundu.
Bien Yüzlerce Ustaya Eğitim Verdi


Türkiye ve dünya yapı dalının önde gelen markalarından Bien, dalın gelişimine katkı sağlamak için tesisat ustalarıyla buluşmaya devam ediyor. Ocak ayında Nevşehir, Ankara, Kocaeli ve Bursa’daki 300 tesisat ustasıyla bir ortaya gelen Bien, gerçekleşen eğitimlerde ustaları gömme rezervuarlardan denetim panellerine kadar merak edilen birçok hususta bilgilendirdi.

 

Hayatı kolaylaştıran fikirleri yaratıcı dizaynlarla buluşturan Bien, birbirinden estetik, özgün, kaliteli ve işlevsel eserlerini tüketicilere sunarken bölümün en kıymetli yapıtaşlarından biri olan ustalara olan dayanağını sürdürüyor. Bien, ustaların bilgilerini tazelemesi, kendini geliştirmesi ve kesimdeki gelişmelerden haberdar olması için farklı vilayetlerde eğitimler düzenliyor. Ocak ayında Nevşehir, Ankara, Kocaeli ve Bursa’da ustalarla bir ortaya gelen Bien, 300 tesisat ustasına eğitim düzenledi. Ustaların mesleksel bilgi ve hünerlerini artırmak hedefiyle gerçekleştirilen eğitimlerde, Bien Banyo Kümesi Pazarlama Müdürü Cem Güvengiriş, Bien’in çalışmalarına dair bilgiler verdi. Bien uzmanları, bilhassa gömme rezervuarların teknik ayrıntıları ve Bien’in yeni inovasyonlarına dair ayrıntıları ustalara aktardı.

 

Ustalarla bilgi birikimimizi paylaşıyoruz

Bien Banyo Kümesi Pazarlama Müdürü Cem Güvengiriş, “Ürünün kaliteli, şık ve işlevsel olması kadar uygulamayı yapan ustanın tecrübesi ve bilgi birikimi de bu süreçte büyük değer taşıyor. Bu nedenle ustaların kendini geliştirmesi, aktüel bilgiler edinerek eserleri yakından tanıması hayli değerli. Biz de Bien olarak düzenlediğimiz eğitimlerle ustalarla bilgi birikimimizi paylaşarak, ustalarımızın bilgilerini tazelemeyi, onları daldaki gelişmelerden haberdar etmeyi hedefliyoruz. Ocak ayında 4 vilayette 300 ustayla buluştuk. Yıl boyunca yeni eğitimlerimizle farklı vilayetlerde ustalarımızla buluşmaya devam edeceğiz” dedi. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis