SON DAKİKA
hava
Google News

Beylikdüzü’nde 14 Şubat Sevgililer Günü aktiflikleri başladı

Beylikdüzü Belediyesi tarafından Hayat Vadisi 1. Etap’ta ışıklar ve süslemelerle donatılan alan, müzik dinletileri, çekilişler, dans şovları, konserler, stant ile sahne performanslarına ve çocuk aktifliklerine konut sahipliği yapacak. Çeşitli stantların da yer aldığı etkinlikler 18 Şubat’ta sona erecek.

Son Güncelleme :

12 Şubat 2024 - 20:48

/ 16 views kez okundu.
Beylikdüzü’nde 14 Şubat Sevgililer Günü aktiflikleri başladı


Beylikdüzü Belediyesi tarafından Ömür Vadisi 1. Etap’ta ışıklar ve süslemelerle donatılan alan, müzik dinletileri, çekilişler, dans şovları, konserler, stant ile sahne performanslarına ve çocuk aktifliklerine konut sahipliği yapacak. Çeşitli stantların da yer aldığı etkinlikler 18 Şubat’ta sona erecek.

Beylikdüzü’nde 14 Şubat Sevgililer Günü aktiflikleri başladı. Beylikdüzü Belediyesi tarafından Hayat Vadisi 1. Etap içerisinde oluşturulan alanda ‘Beylikdüzü Sevgiyle Dolsun’ mottosuyla düzenlenecek etkinlikler, 12-18 Şubat tarihleri ortasında gerçekleşecek. Eda Neslişah, Yasin Aktaş, Off The Record, Olur O denli Yanılgılar, Wolfest ve İstanbul School Of Samba üzere isimlerin sahne alacağı aktiflik alanı; konserler, çekilişler, dans şovları, palyaço ve çocuk aktiflikleri, sürpriz etkinliklere de mesken sahipliği yapacak. Işıklar ve süslemelerle donatılan aktiflik alanında ayrıyeten birbirinden renkli ikramlık eserler ve yiyecek-içecek stantları yer alacak.

“Beylikdüzü sevginin başşehri olsun istiyoruz”

Beylikdüzü’nde yaşayan herkesi 14 Şubat Sevgililer Günü aktifliklerine davet eden Beylikdüzü Belediye Lideri Mehmet Murat Çalık, “Beylikdüzü’nde Kış Festivali’nde olduğu üzere 14 Şubat Sevgililer Günü’nde de çok hoş anlar ve anıların yaşanacağı bir aktiflik düzenliyoruz. Biz istiyoruz ki Beylikdüzü sevginin başşehri olsun. 6 gün boyunca çok özel etkinliklerimize konut sahipliği yapacak olan Beylikdüzü etkinlikler sokağımıza tüm komşularımızı bekliyoruz. Kalplerimiz bir olsun, kalbimiz ve Beylikdüzü sevgi ile dolsun” dedi.
Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis