BBC Earth Denizaltı ve Yeryüzündeki Mükemmel Görüntüleri Meskenlere Getiriyor - Türkiye'nin en kapsamlı haber portalı: Trcanlihaber.com
SON DAKİKA
hava
Google News

BBC Earth Denizaltı ve Yeryüzündeki Mükemmel Görüntüleri Meskenlere Getiriyor

BBC Earth, Aralık ayında izleyicileri hem denizaltında hem yeryüzünde eşsiz seyahatlere çıkarıyor.

Son Güncelleme :

17 Kasım 2023 - 23:12

/ 17 views kez okundu.
BBC Earth Denizaltı ve Yeryüzündeki Mükemmel Görüntüleri Meskenlere Getiriyor


BBC Earth, Aralık ayında izleyicileri hem denizaltında hem yeryüzünde eşsiz seyahatlere çıkarıyor. Yeni belgesel serisi “Zorlu Vazife: Köpek Balıkları”, okyanuslardaki köpek balıklarını ve geleceklerini araştırırken “Dünyanın En Hoş Tren Yolculukları” yeryüzündeki süper görünümleri gözler önüne seriyor. 

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Okyanuslardaki köpek balıklarının bahtı giderek belirsizleşiyor. On istekli genç, bunun önüne nasıl geçebileceğini keşfetmek için Bahamalar’daki Bimini adasına gidiyor. İstekli gençler, bu seyahatte geleceğin köpek balığı savunucusu olma yolunda etraf projelerine de katılıyor. Resif, hemşire ve boğa köpek balıklarıyla heyecan verici müsabakalar yaşayan öncü gençler en büyük mükafata ulaşmak istiyor. Bu ödül hayranlık uyandıran büyük çekiç başlı köpek balığıyla yüz yüze gelmek. Gençlerin köpek balığı şampiyonu olabilmeleri için önlerine bir mahzur çıkıyor. Evvel açık okyanus dalışı yapmaları gerekiyor. Kuvvetli pürüzleri ve birinci dönemiyle “Zorlu Misyon: Köpek Balıkları” (Deadly Mission Shark) 2 Aralık Cumartesi günü saat 20.00’de BBC Earth’te başlıyor. 

 

Tren seyahatleri hiç bu kadar keyifli olmamıştı

Dünyanın dört bir yanından büyüleyici görüntülerle izleyiciye adeta görsel bir şölen sunan “Dünyanın En Hoş Tren Yolculukları”nın beşinci dönemi BAFTA ödüllü aktör Bill Nighy sunumuyla ekranlara geri dönüyor. Avusturalya’nın en eski buhar demir yollarından birinde başlayan macera, lüks tarihi trenlerin en büyüğü olan Nothern Belle ile İngiltere ve Galler’in bir ucundan öteki ucuna uzanan bir demir yolu seyahatinde devam ediyor. Dönemin son kısmında hoşluklarla dolu bir seyahatte 13 lüks klasik vagonla birleştirilen mükemmel buharlı tren Tornado’ya binilen “Dünyanın En Hoş Tren Yolculukları” (World’s Most Scenic Railway Journeys) 7 Aralık Perşembe günü saat 00.00’da BBC Earth ekranlarında olacak. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Facebook Yorumları
Copyright