SON DAKİKA
hava
Google News

Aytemiz, 600. istasyonuyla Türkiye’deki büyüme atılımını sürdürüyor

Türkiye’nin en büyük 50 firması ortasında yer alan Aytemiz, arkası arkasına gelen yeni istasyon yatırımları ile büyümeye devam ediyor. Akaryakıt bölümünde Self Servis, Elektrikli Şarj noktası, Motorcu Dostu İstasyon üzere birçok prensip imza atan ve bölümde öncü olan Aytemiz, yeni açtığı istasyonlarıyla birlikte 80 vilayette 600’den fazla istasyonuyla hizmet veriyor.

Son Güncelleme :

13 Şubat 2024 - 17:24

/ 15 views kez okundu.
Aytemiz, 600. istasyonuyla Türkiye’deki büyüme atılımını sürdürüyor


Türkiye’nin en büyük 50 firması ortasında yer alan Aytemiz, gerisi gerisine gelen yeni istasyon yatırımları ile büyümeye devam ediyor. Akaryakıt dalında Self Servis, Elektrikli Şarj noktası, Motorcu Dostu İstasyon üzere birçok prensip imza atan ve kesimde öncü olan Aytemiz, yeni açtığı istasyonlarıyla birlikte 80 vilayette 600’den fazla istasyonuyla hizmet veriyor.

 

Türkiye genelinde 10 ikmal noktası ve 250 bin metreküplük depolama kapasitesi ile kesimin önde gelen markaları ortasında yer alan Aytemiz’in istasyon sayısı 600’ü aştı. Akaryakıt dalında memnuniyet yaratan hizmet ve eserleri ile öne çıkan Aytemiz, 2024 yılında da yatırımlarını ve büyümesini sürdürmeyi hedefliyor.

 

Son aylarda yaptığı yatırımlarla, bayi istasyon ağına kattığı 20 yeni istasyonla büyümesini sürdüren Aytemiz’in, bu yıl içerisinde istasyon sayısının 650’yi geçmesi bekleniyor. Büyük kentlerin yanı sıra Anadolu’da da ulaşılabilir lokasyonlara odaklanarak, şoförlerin seyahatleri boyunca tüm muhtaçlıklarını avantajlı fiyatlarla karşılayabileceği noktalar oluşturuyor.  

 

Ayrıca Togg’un satışlarının artmasıyla birlikte yükselen elektrikli şarj istasyonu talebine de karşılık veren Aytemiz, 2017’de akaryakıt bölümünde birinci sefer başlattığı elektrikli şarj hizmetindeki yatırımlarını artırarak, süratli ve kesintisiz bir formda hizmet sunmayı amaçlıyor. 

 

İbrahim Nadiroğlu: “Hedeflerimiz doğrultusunda  büyümeyi sürdürüyoruz”

 

İstasyon sayısının 600’ü geçmesinin Aytemiz’in sürdürülebilir büyüme stratejisinin bir kesimi olduğunu belirten Aytemiz Yatırım Yöneticisi İbrahim Nadiroğlu, “Aytemiz olarak istikrarlı, daima ve sürdürülebilir büyüme stratejimizin bir yansıması olarak bugün istasyon ağımızın ulaştığı noktadan büyük gurur duyuyoruz. Gelmiş olduğumuz noktayı, Aytemiz markasına yaptığımız yatırımlara ve bayilerimizin bize olan itimadına borçluyuz. Rekabetin ağır olduğu bir bölümdeyiz ve iş ortaklarımızı da büyüme stratejimizin bir kesimi olarak görüyoruz. Hayata geçirdiğimiz müşteri odaklı eser ve hizmetlerimiz bir yandan markamızın tercih edilebilirliğini artırırken, başka taraftan da bayilerimizin bölgelerindeki varlığına da kıymetli katkıda bulunuyor. Müşterilerimizin beklenti ve muhtaçlıkları doğrultusunda hazırlayıp sunduğumuz eser, kampanya ve hizmetlerin büyük bir karşılık bulduğunu görüyoruz.  Müşteri memnuniyeti ve sadakatini sağlayan pek çok hizmetimiz sayesinde son bir yılda ağırladığımız şoför sayısında kıymetli bir artış elde ettik. Akaryakıt kesiminde pazar hissesi manasında da pozisyonumuzu güçlendirmek ismine istasyon ağı yatırımlarımızı artırarak sürdürüyoruz. Böylelikle yalnızca şirketimize ve bayilerimize değil, ülkemize de iktisat ve istihdam manasında katkı sunmaya devam ediyoruz. Aytemiz olarak, önümüzdeki kısa ve uzun vadeli periyotta kesimdeki büyümenin devam edeceğine olan inancımızla, yatırımlarımızı çeşitlendirerek, ülkemize ve bölümümüze olan itimadımızı bir kere daha gösteriyoruz.” dedi.

 

Tolga Parmaksız: “Büyüyen istasyon ağımızla hizmetlerimizi daha geniş kitlelere ulaştırıyoruz”

 

Aytemiz Satış Yöneticisi Tolga Parmaksız, “Aytemiz’in büyüme vizyonunun bir yansıması olarak 600’den fazla istasyona sahip olmanın memnunluğunu yaşıyoruz. Aytemiz’in Motorcu Dostu İstasyon, Aytemiz Vaay taşınabilir uygulaması, ON 7/24 Market konsepti, Eşarj hizmeti, Self Servis konsepti üzere pek çok öteki şaşırtan hizmetlerini en az bir kere deneyimlemiş müşterilerimizden, mükemmel geri bildirimler alıyor ve her geçen gün sadık müşteri sayımızı artırıyoruz. Sayısı her geçen gün artan istasyonlarımız ve kesimde fark yaratan eğitimli çalışanımızla, genişleyen müşteri kitlemize daha fazla erişim sağlayıp hizmet ağımızı daha da güçlendiriyoruz. Her yeni istasyonumuzla erişim ağımızı genişletirken, ziyaretçilerimizin yakıt gereksinimlerinin yanı sıra seyahatteki öbür gereksinim ve beklentilerini karşılayacak tahliller sunmak için de gruplarımızla çalışmaya devam ediyoruz. Konuklarımızın Aytemiz istasyonlarından şad ayrılmalarının ve bizi tekrar ziyaret etmelerinin değerine inanıyoruz. Müşterilerimize daha yeterli bir müşteyi tecrübesi yaşatmak ve hizmet kalitemizi artırmak maksadıyla hayata geçirdiğimiz çalışan programlarına da yatırım yapıyoruz. Aytemiz olarak iş ortaklarımızla birlikte, Türkiye genelinde daha fazla noktada var olmaktan, daha çok şoföre ve ailesine hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

YORUM ALANI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

ÇOK KAZANANLAR

ÇOK KAYBEDENLER

İŞLEM GÖRENLER

marsbahis