SON DAKİKA
hava
Google News

Aydın Büyükşehir Belediyesi Nazilli 5 Eylül Caddesi’nde çalışmalarını tamamladı

Aydın Büyükşehir Belediyesi, kentin birçok noktasında gerçekleştirdiği yol imal çalışmalarına devam ediyor

Son Güncelleme :

09 Şubat 2024 - 16:00

/ 29 views kez okundu.
Aydın Büyükşehir Belediyesi Nazilli 5 Eylül Caddesi’nde çalışmalarını tamamladı


Aydın Büyükşehir Belediyesi, kentin birçok noktasında gerçekleştirdiği yol imal çalışmalarına devam ediyor. Vilayet genelinde farklı noktalarda eş vakitli olarak yol imal çalışmalarını planlı ve süratli bir formda gerçekleştiren Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol İmal ve Bakım Şube Müdürlüğü takımları, Nazilli 5 Eylül Caddesi’ni de baştan sona yeniledi. Aydın Büyükşehir Belediye Lideri Hasret Çerçioğlu, “Hizmet odaklı toplumsal belediyecilik anlayışımızla yol imal ve yenileme çalışmalarımıza sürat kesmeden devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın en iyiyi hak ettiğini bilerek yatırımlarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Ekipler, Nazilli 5 Eylül Caddesi’nde altyapı çalışmalarının akabinde hafriyat süreçleri ve temel gereç serimi yaptı. Çalışmalar sıcak asfalt serimi ile devam etti. Tüm bu süreçlerin akabinde şerit çizgileri çekilen ve yol işaretlemeleri tamamlanan yol, şoförler ve yayalar için daha konforlu ve çağdaş hale getirilerek trafiğe açıldı.

Vatandaşlardan Büyükşehir’e tam not

Büyükşehir’in kentin birçok noktasında yaptığı altın dokunuşlardan çok mutlu olduklarını lisana getiren vatandaşlar, yapılan hizmetler için Çerçioğlu’na teşekkür etti. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis