SON DAKİKA
hava
Google News

Aydın Büyükşehir Belediyesi Efeler Cumhuriyet Caddesi’ni baştan sona yeniliyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde trafiği hızlandıran ve sürüş konforunu artıran çalışmalara imza atmaya sürat kesmeden devam ediyor.

Son Güncelleme :

09 Şubat 2024 - 15:48

/ 18 views kez okundu.
Aydın Büyükşehir Belediyesi Efeler Cumhuriyet Caddesi’ni baştan sona yeniliyor


Aydın Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde trafiği hızlandıran ve sürüş konforunu artıran çalışmalara imza atmaya sürat kesmeden devam ediyor. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol İmal ve Bakım Şube Müdürlüğü grupları, vilayet genelinde sürdürdükleri eş vakitli yol imal çalışmaları kapsamında Efeler Çeştepe Mahallesi Cumhuriyet Caddesi’ni baştan sona yeniliyor. Aydın Büyükşehir Belediye Lideri Hasret Çerçioğlu, ‘‘Kentimiz genelinde yol imal, bakım ve tamir çalışmalarına sürat kesmeden devam ediyoruz. Gruplarımız, vatandaşlarımızın daha konforlu ve daha inançlı yollarda seyahat edebilmeleri için çalışmalarını son hız sürdürüyor” dedi.

Büyükşehir Belediyesi, hizmet odaklı toplumsal belediyecilik anlayışı ile birçok ilçede eş vakitli olarak altyapı ve üstyapı çalışmalarını sürdürüyor. Efeler Çeştepe Mahallesi Cumhuriyet Caddesi’nde de sıcak asfalt kaplama ve kaldırım yenileme çalışmalarının akabinde yaya geçidi, logo ve yol çizgi çalışmaları da tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacak. 

Başkan Çerçioğlu’na hizmet teşekkürü

Yapılan hizmetlerden epeyce şad olduklarını belirten vatandaşlar; süratli, planlı ve koordineli bir formda yürütülen çalışmalar için Büyükşehir’e ve Çerçioğlu’na teşekkür etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis