SON DAKİKA
hava
Google News

Aybek Memleketler arası Nakliyat Avrupa ve Asya’daki nakliye ağını yeni MAN çekicilerle güçlendirdi

Ağır ticari araç kesiminin gözdesi 2024 yılında da önder şirketlerin tercihi olmaya devam ediyor.

Son Güncelleme :

08 Şubat 2024 - 10:36

/ 21 views kez okundu.
Aybek Memleketler arası Nakliyat Avrupa ve Asya’daki nakliye ağını yeni MAN çekicilerle güçlendirdi


Ağır ticari araç bölümünün gözdesi 2024 yılında da önder şirketlerin tercihi olmaya devam ediyor. Yeni yıla arka arda teslimatlarla başlayan MAN bu sefer, Avrupa ve Orta Asya’nın tamamında, nakliyat hizmeti veren Aybek Milletlerarası Nakliyat Şirketi’ne 4 Adet TGX 26.520 6×2/4 BL SA alımlı teslimatı yaptı. 2000’li yılların başında tanıştığı MAN markası ile iş birliğini yeni yılda da sürdüren Aybek Memleketler arası Nakliyat, aldığı yeni araçları da Avrupa ve orta Asya’nın tamamında memleketler arası ağır nakliye nakliyeciliğinde kullanacak.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş., yeni yıla süratli başladı. 2024 yılında da güçlü ve başkan firmaların gözdesi olmayı sürdüren MAN, bu kere ulusal ve memleketler arası nakliye pazarının kıymetli firmalarından Aybek Milletlerarası Nakliyat’ın tercihi oldu. Şirket, Kayseri Metinler MAN Yetkili Bayii aracılığıyla satın aldığı 4 adet TGX 26.520 6×2/4 BL SA çekiciyi merasimle teslim aldı. Kayseri Metinler MAN Yetkili Bayii’nde düzenlenen teslimat merasimine Aybek Memleketler arası Nakliyat Şirketi İdare Şurası Lideri Bülent Eker, İdare Heyeti Üyesi Batuhan Eker, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Bölge Satış Yöneticisi Nurettin Aktemur ve MAN Metinler Bayii Satış Müdürü Erdal Altunbaşak katıldı.

 

“MAN araçları aradığımız tüm kriterleri bize ziyadesiyle sağlıyor”

Törende konuşan Aybek Milletlerarası Nakliyat Şirketi İdare Konseyi Lideri Bülent Eker, MAN ile 2000’li yılların başında tanıştıklarını hatırlatarak, şunları söyledi:

“MAN ile olan iş birliğimiz ve yol arkadaşlığımız o tarihten bu yana devam ediyor. O yıllarda da MAN araçları teknolojik özellikleri ve yakıt tasarrufları ile rakiplerinden ayrışıyordu. Bugün de bu kalite motamot sürüyor. Ayrıyeten sundukları satış sonrası hizmetler de işlerimizde büyük kolaylık sağlıyor. Memleketler arası nakliye çok sıkıntı bir kesim. Biz de bu yüzden işimizi büyük bir özveri ve titizlikle yapıyor, en âlâ seçenekleri tercih ediyoruz. Bilhassa araçların teknolojik donanımlarının fonksiyonelliği, uzun yol sürücülerimizin rahatlığı, konforu ve yakıt tasarrufu yaptığımız tercihlerde öne çıkıyor. Aradığımız tüm bu özellikleri ise, MAN TGX çekiciler bize ziyadesiyle sağlıyor. Ayrıyeten MAN araçları şasi olarak, hizmet verdiğimiz ağır ve özel nakliyat kaidelerine da çok uygun araçlar. Bu yüzden de yatırımlarımızda MAN araçlarını tercih ediyoruz. Filomuzda halihazırda toplamda 25 adet aracımız bulunuyor. Önümüzdeki yıllarda ağır nakliye araç yatırımlarımızda tekrar MAN’ı tercih ederek, filomuzu daha da güçlendirmeyi hedefliyoruz.”

 

“MAN, geniş model yelpazesi ile tüm işletmelere en ülkü tahlilleri sunuyor”

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Bölge Satış Yöneticisi Nurettin Aktemur da MAN olarak yeni yıla süratli başladıklarını ve teslimatlarının kesintisiz sürdüğünü belirterek, şunları kaydetti:

“MAN, geniş model yelpazesi ile farklı bölümlerde faaliyet gösteren tüm işletmelere en ülkü tahlilleri sunuyor. Teknoloji, performans, sağlamlık ve yüksek tasarruf noktasında sunduğu ayrıcalıklarda ise, şirketin 250 yılı aşan bir mühendislik birikiminin tesiri var. Hasebiyle bugün pazara sunulan araçlar da tüm bu birikimin bir çıktısı olarak görmek gerekiyor. Müşterilerimiz farklı dallarda hizmet verseler de aradıkları tüm özellikleri MAN araçlarında ziyadesiyle bulabiliyorlar. Bu da bizi onlar için tercih sebebi yapıyor. Bunun yanında MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. olarak, müşterilerimize sunduğumuz 7/24 kesintisiz satış sonrası hizmetlerimiz de bize rakiplerimizden farklı kılıyor. Onları, için araç sattığımız bir müşteriden öte, hayat uzunluğu iş ortağımız olarak görüyor ve gereksinim duydukları her anda yanlarında olmaya uğraş ediyoruz.”

 

“MAN araçları üstün nitelikleri ile müşterilerimizden tam not alıyor”

MAN Metinler Bayii Satış Müdürü Erdal Altunbaşak ise, MAN araçlarının sahip oldukları üstün nitelikleri ile müşterilerinden tam not aldığını söz ederek, şunları vurguladı:

“MAN müşterileri, bize geldiklerinde nasıl bir araç aradıklarını, bilerek geliyorlar. Satın aldıkları markanın gücünü ve güvenirliliğini çok uygun biliyorlar. Zira MAN araçları sahip oldukları üstün nitelikleri ile müşterilerimizin tüm beklentilerini ziyadesiyle karşılıyor. Bununla birlikte satış sonrası hizmetlerimizle de işlerinin sıkıntısız bir formda yürümesine takviye oluyoruz. Müşterilerimiz MAN’dan ve verdiğimiz hizmetlerden şad, biz ise işimizi en hoş formda yapmanın memnunluğunu yaşıyoruz. Aybek Milletlerarası Nakliyat Şirketi de yıllar evvel MAN markası ile tanışan ve bir daha bağını koparmayan ülkemizin değerli firmalarından bir tanesi. Yeni araçlarımızın kendilerine güzel olmasını dileriz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

YORUM ALANI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

ÇOK KAZANANLAR

ÇOK KAYBEDENLER

İŞLEM GÖRENLER

marsbahis