SON DAKİKA
hava
Google News

Akbank’tan Esnafa Can Simidi: KOBİ’lere Özel Birinci 3 Ay Ödemesiz Periyot Seçeneği ile 3 Yıla Varan Vadeli Kredi

Akbank, birinci 3 ay ödemesiz periyot seçeneği içeren ve 3 yıla varan vade özelliğine sahip kredi tahlili ile KOBİ’lerin acil nakit gereksinimlerine anında cevap veriyor. Akbank şubelerinin yanı sıra Akbank Taşınabilir üzerinden de kolaylıkla müracaat yapılabilen bu eserle Akbanklı KOBİ’ler işlerine sürat, itimat ve esneklik katıyor.

Son Güncelleme :

10 Şubat 2024 - 15:12

/ 19 views kez okundu.
Akbank’tan Esnafa Can Simidi: KOBİ’lere Özel Birinci 3 Ay Ödemesiz Periyot Seçeneği ile 3 Yıla Varan Vadeli Kredi


Akbank, birinci 3 ay ödemesiz periyot seçeneği içeren ve 3 yıla varan vade özelliğine sahip kredi tahlili ile KOBİ’lerin acil nakit gereksinimlerine anında karşılık veriyor. Akbank şubelerinin yanı sıra Akbank Taşınabilir üzerinden de basitçe müracaat yapılabilen bu eserle Akbanklı KOBİ’ler işlerine sürat, itimat ve esneklik katıyor.  

Akbank yenilikçi finansal tahlillerle KOBİ’lerin yanında yer almaya devam ediyor. Bu doğrultuda KOBİ’lerin acil nakit gereksinimleri için tasarladığı yeni kredi kampanyasına 29 Şubat 2024 tarihine dek Akbank şubeleri ve Akbank Taşınabilir üzerinden süratli ve kolay bir biçimde başvurmak mümkün. Akbanklı olmayan işletme sahipleri de Akbank şubelerinden yahut Akbank Mobil’den müşteri olup, bu özel krediden yararlanabiliyorlar.  

 

Akbank KOBİ Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz; “KOBİ’lerimizin finansal sıhhatini desteklemek ve işletmelerin büyüme potansiyelini artırmak için yenilikçi tahliller geliştirmeye odaklanıyoruz. Bu kapsamda sunduğumuz yeni kredi eserimiz, birinci 3 ay ödemesiz periyot seçeneği ve 3 yıla varan vade imkanıyla, işletmelerin nakit akışını daha istikrarlı hale getirmelerine ve işlerini büyütmelerine imkan sağlıyor. Tıpkı vakitte KOBİ’lerimizin sürat ve esneklik gereksiniminin farkındayız. Bu doğrultuda Akbank Taşınabilir üzerinden de süratli ve kolay müracaat yapılabilmesi, işletme sahiplerinin vakitlerini verimli bir halde kullanmalarına ve işlerine odaklanmalarına yardımcı oluyor. KOBİ’lerimize finansal güç takviyesi vermeye ve ülke iktisadına katkı sunan tahliller geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

YORUM ALANI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

ÇOK KAZANANLAR

ÇOK KAYBEDENLER

İŞLEM GÖRENLER

marsbahis