SON DAKİKA
hava
Google News

AK Parti’den miting havasında seçim ofisi açılışı

AK Parti’nin 31 Mart seçimleri öncesinde birinci merkez seçim ofisi açılışı Gölcük’te gerçekleşti. Miting havasında geçen ve iştirakin ağır olduğu açılışta “Hazırız, kararlıyız” bildirisi verildi

Son Güncelleme :

25 Şubat 2024 - 14:48

/ 96 views kez okundu.
AK Parti’den miting havasında seçim ofisi açılışı


AK Parti’de 31 Mart seçimleri öncesinde saha çalışmaları dur durak bilmeden devam ederken, birinci merkez seçim ofisi açılışı da Gölcük’te ağır iştirakle gerçekleştirildi. AK Parti Vilayet Lideri Şahin Talus’un da katıldığı açılışa; Büyükşehir Belediye Lideri ve Lider Adayı Tahir Büyükakın, Gölcük Belediye Lideri ve Lider Adayı Ali Yıldırım Sezer, Cumhur İttifakı ilçe liderleri ve yöneticileri ile meclis üyesi adaylarının katıldığı ağır bir kalabalık yer aldı.

 

HİZMET VE ESER SİYASETİ

Açılış öncesinde Talus, Büyükakın ve Sezer alana birlikte geldi; gençler tarafından yakılan meşalelerin ortasından geçerek vatandaşları selamladı. Gölcük Belediye Lideri ve Lider Adayı Ali Yıldırım Sezer, iştirak ve coşkunun 31 Mart sonrasındaki zaferin de habercisi olduğunu belirterek, “Gölcük her şey için hazır. Gölcük’te hizmet ve eser siyasetinde durmak yok,  yola devam” dedi.

 

GERÇEK BELEDİYECİLİK

Kocaeli Büyükşehir Belediye Lideri ve Cumhur İttifakı Lider Adayı Tahir Büyükakın da konuşmasında Türkiye Yüzyılı ve AK Parti belediyeciliğine vurgu yaparak, “Türkiye Yüzyılı maksatları doğrultusunda azim ve kararlılıkla çalışmayı sürdürecek, milletimizin bize olan itimadı ve dayanağıyla kentlerimizi Gerçek Belediyecilik hizmetleriyle buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

 

MEŞALELER YAKILDI, SLOGANLAR ATILDI

31 Mart seçimlerinde cumhur İttifakı’nın Kocaeli’nde büyük bir muvaffakiyet elde edeceğini belirten AK Parti Vilayet Lideri Şahin Talus da konuşmasında, “Türkiye Yüzyılı’na yakışır kentler, yalnızca milletimizin rafahı için çalışacak takımlar, algı değil gerçek belediyecilik hizmetleri için hazırız, kararlıyız” dedi. Konuşmaların akabinde dualar eşliğinde kurdele kesildi. Adaylar da tek tek vatandaşlarla sohbet etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis