SON DAKİKA
hava
Google News

AK Parti Belediye Lider Adayı Savran: “Hiçbir vakit seçim endeksli çalışmadık”

AK Parti Nevşehir Belediye Lider Adayı Dr. Mehmet Savran, “Hiçbir vakit seçim endeksli çalışmadık. 3 yıl boyunca güya yarın seçim varmış üzere çalıştık ve hiç seçim olmayacakmış üzere de vatandaşlarımıza sorumluluğumuzu bildik.” dedi

Son Güncelleme :

09 Şubat 2024 - 16:12

/ 18 views kez okundu.
AK Parti Belediye Lider Adayı Savran: “Hiçbir vakit seçim endeksli çalışmadık”


AK Parti Nevşehir Belediye Lider Adayı Dr. Mehmet Savran, “Hiçbir vakit seçim endeksli çalışmadık. 3 yıl boyunca güya yarın seçim varmış üzere çalıştık ve hiç seçim olmayacakmış üzere de vatandaşlarımıza sorumluluğumuzu bildik.” dedi.

31 Mart Mahalli Yönetimler Seçimleri öncesinde çalışmalarını sürdüren AK Parti Belediye Lider Adayı Savran, Toptancılar Sitesi ve Mustafa Parmaksız Caddesi’nde işyeri ve çeşitli mahallelerde konut ziyaretleri gerçekleştirdi.

Nevşehir Tapu ve Kadastro Müdürlüğü, Nevşehir Baro Başkanlığı ve Adliye Sarayı’nı da ziyaret eden Savran’a, AK Parti Merkez İlçe Lideri Murat Özkaya, AK Parti Bayan Kolları Lideri Elife Çelebi ve teşkilat yöneticileri eşlik etti.

Savran, “Ben 14 Mayıs’tan evvel de genel seçimlerden evvel de milletvekili adaylarımızla daima alandaydım. O vakit da söylüyordum artık de söylüyorum. Çok şükür, hamdolsun bizde dersini günü gününe çalışmış öğrenci rahatlığı var. Hiçbir vakit seçim endeksli çalışmadık. 3 yıl boyunca güya yarın seçim varmış üzere çalıştık ve hiç seçim olmayacakmış üzere de vatandaşlarımıza sorumluluğumuzu bildik. Bizim 3 yıl boyunca yaptığımız ortada, koyduğumuz hizmet ortada, münasebetimiz ortada. Vatandaşlarımıza şunu söylüyorum; kendilerine layık olan, kendilerine hizmet edecek olan, dürüst, emniyetli, adaletli, kin tutmayan, öteki hesaplar peşinde koşmayan aday kimse ona oy versin. Bu tarifi altını çizerek yapıyorum, bu tanıma uygun olduğumu düşünüyorum, fakat benim fikrim kıymetli değil, seçmenin kanısı değerli. Bizler her vakit vatandaşımızın hizmetindeyiz. Hiçbir vakit vatandaşımızın oyunu satılık görmedik, görmeyeceğiz. Onların gönlüne girebilmek için durmadan çalışacağız.” diye konuştu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis