SON DAKİKA
hava
Google News

Yahyalı Belediye Lideri Esat Öztürk, Berat Kandili hasebiyle bir bildiri yayınlayarak, tüm İslam aleminin Berat Kandilini kutladı

Lider Esat Öztürk iletisinde; “Berat Kandili’nin ışığıyla aydınlanan bu mübarek gecede, bir defa daha manevi iklimlerde buluşmanın huzur ve memnunluğunu yaşıyoruz. 

Son Güncelleme :

24 Şubat 2024 - 18:24

/ 82 views kez okundu.
Yahyalı Belediye Lideri Esat Öztürk, Berat Kandili hasebiyle bir bildiri yayınlayarak, tüm İslam aleminin Berat Kandilini kutladı


Lider Esat Öztürk bildirisinde; “Berat Kandili’nin parıltısıyla aydınlanan bu mübarek gecede, bir defa daha manevi iklimlerde buluşmanın huzur ve memnunluğunu yaşıyoruz. 

İslam aleminin feyiz dolu gecelerinden biri olan Berat Kandili, bizlere geçmişi kıymetlendirme, geleceğe umutla bakma ve manevi hislerimizi güçlendirme fırsatı sunmaktadır. 

Bu kutlu gecede, dualarımızı Şanlı Allah’a yükseltirken, içinde bulunduğumuz toplumu daha da güzelleştirmek, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek için uğraş harcamak gerektiğini bir defa daha hatırlıyoruz. Bizlere düşen misyon, birbirimize sevgiyle yaklaşmak, yardımlaşmak ve müsamahayla davranmaktır. 

Şehrimizin huzur ve refahı için gece gündüz demeden çalışan tüm vatandaşlarımızın dualarının kabul olması dileğiyle, birlikte birçok hoş günlere ulaşmanın sevincini yaşıyoruz. Bu vesileyle, tüm İslam aleminin Berat Kandili’ni en içten dileklerimle kutlar, sıhhat, memnunluk ve huzur dolu günler dilerim.” sözlerini kullandı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis