Van Büyükşehir'in orta tatil ikramı tiyatro aktiflikleri ağır ilgi gördü - Türkiye'nin en kapsamlı haber portalı: Trcanlihaber.com
SON DAKİKA
hava
Google News

Van Büyükşehir’in orta tatil ikramı tiyatro aktiflikleri ağır ilgi gördü

Van Büyükşehir Belediyesi tarafından öğrencilere orta tatil ikramı olarak sunulan 4 günlük fiyatsız tiyatro aktiflikleri, ağır iştirakle gerçekleşti.

Son Güncelleme :

18 Kasım 2023 - 0:48

/ 15 views kez okundu.
Van Büyükşehir’in orta tatil ikramı tiyatro aktiflikleri ağır ilgi gördü


Van Büyükşehir Belediyesi tarafından öğrencilere orta tatil armağanı olarak sunulan 4 günlük fiyatsız tiyatro aktiflikleri, ağır iştirakle gerçekleşti. 4 farklı oyunun 13 seansta sahnelendiği tiyatro aktifliklerine yaklaşık 5 bin öğrenci katıldı.

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Büyükşehir Belediyesi’nin çocuklara yönelik kültürel ve sanatsal aktiflikleri devam ediyor. Bu kapsamda Kültür ve Toplumsal İşler Dairesi Başkanlığı, 5 günlük birinci devir orta tatilinde birbirinden hoş çocuk oyunlarını öğrencilerle buluşturdu.

13 Kasım Pazartesi günü “Çizmeli Kedi” tiyatro oyunu ile start alan etkinlikler, 14 Kasım Salı günü “Martı ile Kedi”, 15 Kasım Çarşamba günü “Canım Arkadaşım” ve 16 Kasım Perşembe günü “Kayıp Masallar” isimli çocuk oyunları ile tamamlandı. Günlük 1 seans olarak planlanan tiyatro aktiflikleri, ağır iştirak nedeniyle birinci gün 2 seans, ikinci gün 3 seans, üçüncü ve dördüncü gün ise 4 seans olarak gerçekleşti. Her seansta yaklaşık 400 öğrencinin katıldığı etkinliklere 5 binin üzerinde öğrenci katıldı.
Düzenlenen fiyatsız tiyatro aktiflikleri ile orta tatillerini eğlenceli bir formda geçiren öğrenciler Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Facebook Yorumları
Copyright