SON DAKİKA
hava
Google News

Tutuş’tan pazarcılara müjde; Yahya Kaptan’a Kapalı Pazar

Yahya Kaptan Mahallesi’nde semt pazarında pazarcı esnafı ile bir ortaya gelen, taleplerini dinleyen Tutuş, “Göreve gelir gelmez derhal Yahya Kaptan’a kapalı pazar alanı yapılması için çalışmalara başlayacağız” dedi

Son Güncelleme :

27 Şubat 2024 - 10:20

/ 71 views kez okundu.
Tutuş’tan pazarcılara müjde; Yahya Kaptan’a Kapalı Pazar


Cumhur İttifakı İzmit Belediye Lider Adayı Muharrem Tutuş, bir an olsun alandan ayrılmıyor. SKM programları çerçevesinde İzmit’te adım atmadık yer bırakmayan Lider Adayı Tutuş, AK Parti partililerle birlikte karış karış gezmeyi sürdürüyor. Alanda vatandaşlardan büyük bir ilgi ve teveccüh gören Muharrem Tutuş, Yahya Kaptan semt pazarında esnafları gezerek iyi ve bereketli işler diledi.

 

5 YILDA TEK ÇİVİ ÇAKILMADI

Buradaki esnaf ziyaretleri sırasında vatandaşlardan da büyük ilgi ve alaka gören Tutuş, pazar alanının üzerinin kapatılacağı, pazarcı esnafının ve vatandaşların daha inançlı ve huzurlu ortamlarda alışveriş yapabileceği muştusunu verdi. Gerçekleşen ziyaretlerde konuşan Tutuş: “ AK Parti Belediyeciliği vaktinde İzmit’te birden fazla pazarımızın üzeri kapatıldı. Geçtiğimiz beş yılda mevcut idare bu mevzuda tek bir çivi dahi çakmadı.

 

YAKIŞIR BİR KAPALI PAZAR OLACAK

Bırakın yenisini yapmayı, yapılan hizmetlere bile sahip çıkamadı. Biz daha evvel yaptık. Tekrar, yine daha hoşunu yapacağız. Yeni İzmit’te artık vatandaşlarımız, pazarcı esnafımız, daha inançlı, huzurlu ve pak ortamlarda alışverişlerini yapacaklar. Yahya Kaptan mahallemize yakışır bir halde derhal kapalı pazar alanı yapacağız. Bu Yahya Kaptan Mahallemizde yaşayan vatandaşlarımızın hakkı bir lütuf değil” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis