SON DAKİKA
hava
Google News

Tutuş, En büyük dayanak köylerimizden gelecek

Cumhur İttifakı İzmit Belediye Lider Adayı Muharrem Tutuş, İzmit’in köylerine çıkarma yaptı. Tutuş, köylerde ağır ilgiyle karşılandı

Son Güncelleme :

27 Şubat 2024 - 23:00

/ 86 views kez okundu.
Tutuş, En büyük dayanak köylerimizden gelecek


AK Parti İzmit İlçe Seçim Uyum Merkezi programları kapsamında vatandaşlarla buluşmalarına devam eden Cumhur İttifakı İzmit Belediye Lider Adayı Muharrem Tutuş, köyleri de ihmal etmiyor. Programlar kapsamında Sarışeyh, Nebihoca ve Çubuklu Osmaniye köylerinde ‘Komşularım’ dediği vatandaşlarla buluşan Lider Adayı Tutuş, büyük bir ilgiyle karşılandı.  Köylüler Lider Adayı Tutuş’u heyecanla karşılarken, 31 Mart lokal seçimlerinde tam dayanak vereceklerini söyledi.

 

İZMİT HAK ETTİĞİ HİZMETİ ALACAK

Tutuş burada yaptığı konuşmasında, “Sizlerin de takviyesiyle inşallah İzmit’imizi mahallî idarelerde de hak ettiği hizmetlere kavuşturacağımıza inanıyorum. Biliyorum ki sizler, kendi evladınıza sahip çıkacaksınız. El birliği ile İzmit’imizi köylerimizle birlikte ‘Gerçek Belediyeciliğe’ kavuşturacağız. 

 

GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAĞIZ

Sizinle bir arada burada hoş şeylere imza atacağız. Köylerimizin kalkınması ismine elimizden geleni ziyadesiyle yapacağız. Bizler birebir toprağı işledik, birebir derede yüzmeyi öğrendik. Biz birebir toprağın evlatlarıyız.İzmit’in nerde, neye muhtaçlığı var benden yeterli kimse bilemez” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis