Tuna Ofis Mobilyaları'nın konukları İstanbul Güldürü Şenliği kapsamında kahkaha dolu bir gece yaşadı   - Türkiye'nin en kapsamlı haber portalı: Trcanlihaber.com
SON DAKİKA
hava
Google News

Tuna Ofis Mobilyaları’nın konukları İstanbul Güldürü Şenliği kapsamında kahkaha dolu bir gece yaşadı  

Tuna Ofis Mobilyaları, BKM tertibinde düzenlenen İstanbul Güldürü Şenliği kapsamında dördüncü sefer özel bir şova konut sahipliği yaptı. Sofitel Istanbul Taksim’de gerçekleştirilen şova Tuna Ofis Mobilyaları’nın özel davetlileri katıldı. 

Son Güncelleme :

18 Kasım 2023 - 15:00

/ 28 views kez okundu.
Tuna Ofis Mobilyaları’nın konukları İstanbul Güldürü Şenliği kapsamında kahkaha dolu bir gece yaşadı  


Tuna Ofis Mobilyaları’nın konukları İstanbul Güldürü Şenliği kapsamında kahkaha dolu bir gece yaşadı  

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

 

Tuna Ofis Mobilyaları, BKM tertibinde düzenlenen İstanbul Güldürü Şenliği kapsamında dördüncü defa özel bir şova konut sahipliği yaptı. Sofitel Istanbul Taksim’de gerçekleştirilen şova Tuna Ofis Mobilyaları’nın özel davetlileri katıldı. 

 

Sofitel Istanbul Taksim konut sahipliğinde 16 Kasım’da gerçekleştirilen gösteriyi markanın mimarlar, iç mimarlar ve özel davetlileri izledi. İştirakçiler kahkaha dolu bir gece yaşarken, Sofitel Istanbul Taksim Executive Şef’i Matteo Bertuletti’nin mutfağında itinayla hazırlanan ikramların tadını çıkardı.  

 

 

Tuna Ofis Mobilyaları hakkında: 

Tuna, yaklaşık 54 yıl evvel eser ve hizmet kalitesini en üst düzeye taşımak, öncü ve yenilikçi yaklaşımıyla dalın standartlarını yine belirleyen marka olmak vizyonuyla yola çıktı. 1992 yılında esaslı dünya markası Girsberger ile gerçekleştirilen paydaşlık, ofis mobilyası dalının ergonomi, inovasyon, işlev üzere temel kriterlerle tanışmasını sağladı, ofiste geçirilen vaktin niteliğini artırdı.

 

Bugün Tuna, kalitenin ayrıntılardaki mükemmellikten oluştuğunun şuuruyla dizayna hayat veriyor. Dizaynın üniversal kıymetlerinden ödün vermeden, hem tedarikçilerinin hem de müşterilerinin beklenti ve önceliklerine uyumlu tahliller üretiyor. Hayal gücü, aklın yol göstericiliğinde hayatımızın estetik, işlevsel ve yeni bir modülü haline geliyor.

 

Çünkü Tuna, bugünün hayatı, bugünün gereksinimleri için bugünün dizaynını sunuyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Facebook Yorumları
Copyright