SON DAKİKA
hava
Google News

Sezer, “Gölcük bizi, biz Gölcük’ü seviyoruz”

Cumhur İttifakı ortakları ile Hasaneyn’de coşku ile karşılanan Gölcük Belediye Lideri ve AK Parti Gölcük Belediye Lider Adayı Ali Yıldırım Sezer, “Gölcük’e her şey yakışır, hoş ilçemize hizmet, birlik, beraberlik yakışır” dedi.

Son Güncelleme :

25 Şubat 2024 - 17:36

/ 93 views kez okundu.
Sezer, “Gölcük bizi, biz Gölcük’ü seviyoruz”


Gölcük Belediye Lideri ve AK Parti Gölcük Belediye Lider Adayı Ali Yıldırım Sezer, İlçe Seçim Uyum Merkezi tarafından hazırlanan program kapsamında saha çalışmalarını sürdürüyor. Lider Sezer, Cumhur İttifakı ortakları ile birlikte Hasaneyn’de halk buluşması gerçekleştirdi. Kalabalık bir gurubun meşalelerle karşıladığı Lider Sezer’e mahalle halkı ağır ilgi gösterdi.

 

GÖLCÜK SEVDALILARIYIZ

Hasaneyn halkından her vakit büyük dayanak gördüklerini belirten Sezer, “Gölcük’e her şey yakışır, hoş ilçemize hizmet, birlik, beraberlik yakışır” dedi. Önümüzdeki periyotta her bölüme projelerle gelmeye devam edeceklerini belirterek konuşmasına başlayan Gölcük Belediye Lider Adayı Ali Yıldırım Sezer, “Gölcük bayrağına sevdalı insanların kenti.

 

AŞKLA ÇALIŞAN YORULMAZ

Bu hoş insanlara hizmet etmekten gurur duyuyoruz. Aşkla çalışan yorulmaz. İşini seven yorulmaz, hizmet eder. Gölcük bizi seviyor, biz de Gölcük’ü seviyoruz. İnşallah sizlerin dayanakları ile mahallî seçimlerin de akabinde eser ve hizmet belediyeciliği anlayışı ile sizlere layık olmaya çalışacağız” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis