SON DAKİKA
hava
Google News

Sanatın yeni adresi: touché by N Kolay sahnesi

Türkiye’nin en kapsamlı finansal teknolojiler ekosistemi Etkin Bank’ın dijital bankası N Kolay, Güçlü PSM’de yer alan kentin en beğenilen caz kulüplerinden touché sahnesine bir yıl mühletle ismini verecek.

Son Güncelleme :

12 Şubat 2024 - 15:48

/ 13 views kez okundu.
Sanatın yeni adresi: touché by N Kolay sahnesi


Türkiye’nin en kapsamlı finansal teknolojiler ekosistemi Etkin Bank’ın dijital bankası
 N Kolay, Şiddetli PSM’de yer alan kentin en beğenilen caz kulüplerinden touché sahnesine bir yıl müddetle ismini verecek. Etkin Bank Müşteri Tecrübesi ve Bağlantı Küme Lideri Gamze Numanoğlu “25. Yılımızda, dijital bankamız N Kolay ile kültür ve sanat alanında özgün bir yere sahip touché markasını bir ortaya getirmekten heyecan duyuyoruz” dedi. Güçlü PSM Genel Müdürü Filiz Ova, “touché by N Kolay, yeni ismiyle birbirinden özel aktiflikleri sunmaya devam edecek” sözünü kullandı. 

Bu sene 25. Yılını kutlayan Etkin Bank’ın dijital bankası N Kolay, Zorlu PSM’de yer alan kentin en beğenilen caz kulüplerinden touché ile yepisyeni bir iş birliğine imza atıyor. Müşterilerine bankacılığın ‘N Kolayca’sını sunan N Kolay, bir yıl boyunca caz performanslarından, akustik dinletilere, güldürü gösterilerinden, konsept partilere ve eğlenceli talk aktifliklerine uzanan, geniş yelpazesi ile yerli yabancı sanatkarları sanat severlerle buluşturan touché sahnesine ismini verecek.

Gamze Numanoğlu: Heyecan dolu bir iş birliği

Aktif Bank’ın kültür ve sanat alanındaki takviyelerine bir yenisini eklemekten ötürü heyecanlı olduklarını belirten Faal Bank Müşteri Tecrübesi ve İrtibat Küme Lideri Gamze Numanoğlu, “Çeyrek çok devirmiş bir banka olarak, topluma ve toplumsal hayata kıymet katacak kültür sanat alanındaki projelerimizi zenginleştirirken, bu seyahatte çok pahalı bir yol arkadaşıyla buluştuğumuz için memnunuz. Artık sanatseverlerle Güçlü PSM’de yer alan ve İstanbul’un kültür ve sanat etkinliklerinde özel bir yere sahip touché by N Kolay sahnesinde de bir ortaya geleceğiz. Müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran dijital bankamız N Kolay başta olmak üzere ekosistemimizin üyeleriyle, kültür-sanat alanındaki dayanağımız büyüyerek devam edecek” dedi.

Filiz Ova: Yeni ismiyle en özel aktifliklerin adresi olacak

Zorlu PSM’nin kültür sanat alanındaki seyahatinde, sanatı destekleyen markalardan güç aldığını belirten Kuvvetli PSM Genel Müdürü Filiz Ova, “touché açıldığı birinci günden bu yana caz performanslarından, akustik dinletilere, talk-show’lardan, konsept partilere uzanan geniş bir yelpazeyle yerli ve yabancı sanatkarları sahnesinde ağırladı. Bundan sonra da yeni ismi “touché by N Kolay” olarak sanatseverlere en özel aktiflikleri sunmaya devam edecek. Sanatın uygunlaştırıcı gücüne sundukları katkı için Faal Bank’a teşekkür ediyor, birinci marka iş birliğimizin hepimize güzel olmasını diliyorum.” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis