SON DAKİKA
hava
Google News

Özlü; “Başiske’mizi Türkiye Yüzyılına en yeterli formda hazırlıyoruz”

Başiskele Belediye Lideri ve Cumhur İttifakı Başiskele Belediye Lider Adayı M. Yasin Özlü, Başiskele’de sıkmadık el, girmedik gönül bırakmıyor.

Son Güncelleme :

24 Şubat 2024 - 16:48

/ 81 views kez okundu.
Özlü; “Başiske’mizi Türkiye Yüzyılına en yeterli formda hazırlıyoruz”


Başiskele Belediye Lideri ve Cumhur İttifakı Başiskele Belediye Lider Adayı M. Yasin Özlü, Başiskele’de sıkmadık el, girmedik gönül bırakmıyor.

Başiskele Belediye Lideri olarak her vakit halkla iç içe olan Cumhur İttifakı Belediye Lider Adayı M. Yasin Özlü, son olarak Yeşilyurt Mahallesi’nde komşularına konuk oldu. Ziyarette Lider Özlü’ye AK Parti Başiskele İlçe Lideri Mustafa Koral ve idaresi eşlik etti. 31 Mart Lokal Seçimleri çalışmaları kapsamında Teras Marmara Sitesi’nde ikamet eden hemşerileriyle kucaklaşan Lider Özlü, ağır bir sevgi ve ilgiyle karşılandı. Ziyarette Başiskeleli hemşerileriyle komşularıyla hasbihal eden Özlü, geride kalan 5 yılda yapılan hoş işlerden ve önümüzdeki periyotta yapılacak projelerden bahsetti.

“TÜRKİYE YÜZYILI’NA HAZIRLIYORUZ”

Başkan Özlü ziyarette yaptığı konuşmada, “Geride bıraktığımız 5 yılda Başiskele’mizde birçok prensip imza attık. Etraf, şehircilik, toplumsal, kültürel ve sanatsal alanlarda gerçekleştirdiğimiz projelerle hem kentimize hem de ülkemize örnek teşkil ettik. Kentimizin süratli gelişimine ayak uydurarak, genç ve dinamik takımımızla birlikte proaktif tahliller ürettik. Azim ve inancımızla ilçemizi, Türkiye’nin gelecek yüzyılına en yeterli biçimde hazırlıyoruz. Hemşerilerimizden aldığımız güç ve ilham ile daha hoş işlere imza atacağız inşallah.” dedi.

“KENTİMİZİN GELECEĞİNİ ORTAK AKILLA TASARLIYORUZ”

Başiskele’de iştirakçi belediyecilik ile ortak idare anlayışını 5 yıllık süreçte şiar edinen M. Yasin Özlü, Özgüneşler ailesine yaptığı ziyarette Başiskele’nin geleceği için ortak akılla yapılan işlerin ehemmiyetinden bahsetti. Özgüneşler ailesine konuk olan Lider Özlü, burada yaptığı konuşmada Başiskele’nin geleceğini 7’den 77’ye herkesin ve her kısmın ortak aklıyla tasarlayarak, el birliği ile inşa ve ihya ettiklerini söyledi. Özlü, “Başiskele’mizin değerli sakinleriyle her buluşmamızda kentimizin gelecek vizyonu üzerine hasbihal edip fikir alışverişinde bulunuyoruz. Kıymetli hemşerilerimin takviyeleriyle, gençliğimizin verdiği dinamizm ile çaba edip birçok hoş işleri hayata geçirmeye devam edeceğiz. Akgüneşler ailesine misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ediyorum.” diye konuştu. Başiskele Belediye Lideri ve Cumhur İttifakı Başiskele Belediye Lider Adayı M. Yasin Özlü, yaptığı ziyaretlerde hemşerilerini de birinci ağızdan dinleyerek komşularının istek, talep ve tekliflerini de tek tek not aldı ve sorularını büyük bir samimiyetle yanıtlandırdı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis