SON DAKİKA
hava
Google News

Lider Vergili’den Yaşlı Bakımevi ve Gezici Yaşlı Bakımı Projesi

Karabük Belediye Lideri ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Lider Adayı Rafet Vergili yeni periyot projelerini açıklamaya devam ediyor.

Son Güncelleme :

10 Şubat 2024 - 18:12

/ 16 views kez okundu.
Lider Vergili’den Yaşlı Bakımevi ve Gezici Yaşlı Bakımı Projesi


Karabük Belediye Lideri ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Lider Adayı Rafet Vergili yeni periyot projelerini açıklamaya devam ediyor. Lider Vergili 1.000 Adet Toplumsal Konut ve 5 Adet Yeni Gündüz Çocuk Bakımevleri projelerinden sonra 3. değerli proje olarak Yaşlı Bakımevi ve Gezici Yaşlı Bakımı projesini 4. devir projesi olarak açıkladı.

Başkan Vergili yaptığı açıklamada; “Yaşlı Bakımevi ve Gezici Yaşlı Bakımı projesi kapsamında; meskenlerinden çıkamayan ve yalnız yaşayan yaşlılarımıza toplumsal bir ortamda vakit geçirme imkânı sunacağız. Merkezimizde ayrıyeten istekli tabipler ve belediye işçisi tarafından yaşlı hemşehrilerimizin muayeneleri ve rutin denetimleri de gerçekleştirilecektir. İşçimizin dışında istekli hekimlerimiz da bakımevinde hizmet verecekler ve kendilerine yardımcı olacaklardır. Tek gayemiz onları memnun etmektir. Yaşlı, hasta ve engellilere yönelik fiyatsız ferdî konutta bakım hizmetimiz Gezici Yaşlı Bakımı projemiz kapsamında devam edecektir” dedi.

Başkan Vergili ayrıyeten 15 Şubat tarihinde yeni devir projelerinin tamamının Proje Lansman toplantısıyla açıklanacağını belirtti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis