SON DAKİKA
hava
Google News

Lider Vergili’den E-Spor Merkezi Projesi

Karabük Belediye Lideri ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Lider Adayı Rafet Vergili yeni periyot projelerini açıklamaya devam ediyor. Lider Vergili 4. değerli proje olarak E-Spor Merkezi projesini 4. periyot projesi olarak açıkladı

Son Güncelleme :

10 Şubat 2024 - 20:00

/ 14 views kez okundu.
Lider Vergili’den E-Spor Merkezi Projesi


Karabük Belediye Lideri ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Lider Adayı Rafet Vergili yeni devir projelerini açıklamaya devam ediyor. Lider Vergili 4. kıymetli proje olarak E-Spor Merkezi projesini 4. periyot projesi olarak açıkladı.

Başkan Vergili yaptığı açıklamada; “Son yıllarda tüm dünyada ve ülkemizde çok tanınan hale gelen Elektronik Spor turnuvalarına katılmak isteyen gençlerimize oyun bilgisayarları ve ekipmanlarını kullanma imkanı sunacağız. Merkezimizde ayrıyeten birbirinden farklı düzenlenecek oyun tahlili, strateji geliştirme, grup çalışması, refleksleri güçlendirme ve mental dayanıklılığı arttırma üzere eğitimler gençlerimizi bekliyor olacak. Dijital oyunlara ilgi duyan, oyun stratejileri konusunda rekabetçi ve E-Spor turnuvalarına katılmak isteyen gençlerimiz için E-Spor Merkezi projemizi 2024 yılı içerisinde hayata geçireceğiz” dedi.

Başkan Vergili ayrıyeten 15 Şubat tarihinde yeni periyot projelerinin tamamının Proje Lansman toplantısıyla açıklanacağını belirtti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis