SON DAKİKA
hava
Google News

Lider Soyer: “İZSU ile çalışmak benim için şanstı”

İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer, İZSU Genel Müdürlüğü yöneticileriyle sabah kahvaltısında bir ortaya geldi

Son Güncelleme :

08 Şubat 2024 - 17:24

/ 22 views kez okundu.
Lider Soyer: “İZSU ile çalışmak benim için şanstı”


İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer, İZSU Genel Müdürlüğü yöneticileriyle sabah kahvaltısında bir ortaya geldi. 5 yıl boyunca İzmir’deki körfez problemini değiştirmek için büyük uğraş verdiğini tabir eden Lider Soyer, “İZSU ile çalışmak benim için bir talihti. Çocukluğumdaki İzmir Körfezi’ni sizlerin yaşatacağınıza eminim. Bu devirde başladığımız işleri sizlerin devam ettireceğini bilmek ise benim için çok önemli” dedi.

İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer, belediye iştiraklerinden İZSU Genel Müdürlüğü’nün yöneticileriyle bir ortaya geldi. İzmir Marina’da sabah kahvaltısında çalışanla buluşan Lider Tunç Soyer’e, İZSU Genel Müdürü Ali Hıdır Köseoğlu’nun yanı sıra İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Barış Karcı da eşlik etti.

 

Çocukluğumdaki İzmir Körfezini sizlerin yaşatacağınıza eminim

Büyükşehir Belediye Başkanlığı vazifesinin çok büyük bir heyecan ve çok büyük bir gurur olduğunun altını çizen İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer, “Ben 5 yıl boyunca bu kıssayı değiştirmek için yola çıktım. Attığım her adımı kenti daha da ileriye götürmek için yaptım. Ben bu durumu uygunlaştırmak için çok büyük bir güce sahiptim. Mucize üzere bir şey benim hayatımda. İnsan hayatında bu sevginin aşkın çok büyük bir yeri var. Bu kente çok büyük bir aşk duydum, sevgi duydum. Ne şanslıyım ki bu kente hizmet etmek üzere bir vazifesi yaşadım bundan daha büyük bir memnunluk yok. Bu aşkın bana öğrettiği çok şey var. Hayatımızda her hoş şey de olduğu üzere gayret etmek gerek. Bunların her biri için uğraş etmek gerek. Aksi taktirde bunlar avuçlarımızdan akıp gidebiliyor. Özgürlüğü yaşarken asla ziyan gelemeyeceğini düşünüyorsunuz. Halbuki onları yaratmak için uğraş etmeniz gerektiğini düşünüyorsunuz hayatta. Bir de bunu dayanışma içerisinde yapabiliyorsunuz. Şayet özgürlüğü koruyup, sevgiyi koruyacaksınız örgütlü güçle yapmanız gerek. İZSU ile çalışmak benim için bir mucizeydi. Bir talihti. Sizlerle buluştuğum ve çalıştığım için çok memnunum. Çocukluğumdaki İzmir Körfezini sizlerin yaşatacağınıza eminim. Bu devirde başladığımız işleri sizlerin devam ettireceğini bilmek ise benim için çok değerli. Bana uygunluk gösterdiğiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum” biçiminde konuştu.  

 

5 yıl boyunca bizlere önderlik yaptığınız sizlere teşekkür ediyorum

7 bin çalışan 22 daire lideri ile 5 yıl boyunca Lider Tunç Soyer ile birlikte başarılı bir mesai geçirdiklerini tabir eden İZSU Genel Müdürü Ali Hıdır Köseoğlu, “Ortak akılla kurumu yönettik. Eksiklerimizi giderdik. Sizlerin vizyonuyla bilimsel bilgiler ışığında tahliller bularak çalıştık ve çalışmak zorundayız. İZSU büyük bir ailedir. Attığımız her adım geleceği şekillendirir. İzmirlilerin 50 yılını yönetir. Biz onu da başardık. 5 yıl boyunca bizlere önderlik yaptığınız için kentin dokunulmayan problemlerine birlikte el attığımız için sizlere teşekkür ediyorum” formunda konuştu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis