SON DAKİKA
hava
Google News

Lider Selvitopu’na hizmet teşekkürü!

Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü takımları, ilçenin farklı noktalarındaki çalışmalarını ağır biçimde sürdürüyor.

Son Güncelleme :

11 Şubat 2024 - 13:36

/ 16 views kez okundu.
Lider Selvitopu’na hizmet teşekkürü!

Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü takımları, ilçenin farklı noktalarındaki çalışmalarını ağır biçimde sürdürüyor.

Karabağlar Belediye Lideri Muhittin Selvitopu, grupların Vatan Mahallesi’nde yürüttüğü kaldırım ve kilit parke taşı döşeme işini yerinde inceleyerek, bölgedeki vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşlar çalışmalar nedeniyle Lider Selvitopu’na ve Karabağlar Belediyesi’ne teşekkür ettiler. Takımlara kolaylıklar dileyen Lider Selvitopu’na, Mahalle Muhtarı Temel Yanlışsız da eşlik etti.

Başkan Selvitopu daha sonra, Karabağlar Belediyesi’nin Eskiizmir Mehdiyye Camii’ne kazandırdığı cenaze servis asansörünü bölge sakinleriyle birlikte hizmete açtı.

Aynı vakitte Azerbaycan Türkleri ve Dost Dernekler Federasyonu Lideri olan bölge sakinlerinden İsa Ambarcı, kot farkı nedeniyle cenazeleri 3 kat taşımak zorunda olduklarını belirterek, “Allah liderimizden bin defa razı olsun, uğraşı sayesinde bu problemimiz çözülmüş oldu. Katkıları ve Karabağlar’a verdiği emekler nedeniyle kendisine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Cami İmamı Kenan Güzelkaya da her vakit yanlarında olması ve dayanakları nedeniyle Lider Selvitopu’na teşekkürlerini iletti.

Başkan Selvitopu da, düşüncenin giderilmesinden duyduğu memnuniyeti lisana getirerek, “Böyle acılı günlerde bir de bu çeşit zahmetlerle uğraşılması bizi üzmüştü. Artık sorun giderilmiş oldu. Güzel uğurlu olsun. Hayatta değerli olan acıyı, sevinci, sevgiyi paylaşabilmek. Sizlerle bunu paylaşabildiğimiz için ne memnun bize. Hepinize farklı başka teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kurdela bölümünün akabinde Lider Selvitopu’na Azeri ve Türk bayrağı armağan edildi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis