SON DAKİKA
hava
Google News

Lider Esat Öztürk, Kırsal Mahallelerde Vatandaşlarla Buluştu

Yahyalı Belediye Lideri Esat Öztürk, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak mahalli yönetimler seçimi öncesinde seçim çalışmaları kapsamında altı mahallede vatandaşlarla bir ortaya geldi. Lider Öztürk, kırsal mahallelerde gerçekleştirdiği ziyaretlerde vatandaşlarla samimi bir biçimde sohbet ederek, onların problemlerini dinledi.

Son Güncelleme :

26 Şubat 2024 - 16:20

/ 95 views kez okundu.
Lider Esat Öztürk, Kırsal Mahallelerde Vatandaşlarla Buluştu


Yahyalı Belediye Lideri Esat Öztürk, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak mahalli yönetimler seçimi öncesinde seçim çalışmaları kapsamında altı mahallede vatandaşlarla bir ortaya geldi. Lider Öztürk, kırsal mahallelerde gerçekleştirdiği ziyaretlerde vatandaşlarla samimi bir halde sohbet ederek, onların meselelerini dinledi.

Mahalle sakinlerinin karşılaştığı yeni problemleri ve taleplerini öğrenen Lider Öztürk, hazırlanan 70 proje hakkında vatandaşlara ayrıntılı bilgi verdi. Projelerin içeriği ve emelleri hakkında vatandaşlarla görüş alışverişinde bulunan Lider Öztürk, projelerin ilçenin toplumsal ve ekonomik gelişimine nasıl katkı sağlayacağını anlattı.

Vatandaşlar da ziyaretlerden memnuniyetlerini lisana getirerek, Lider Esat Öztürk’e takviyelerini belirttiler. Kırsal mahallelerde gerçekleştirilen bu buluşmaların, mahallî idare ile vatandaşlar ortasındaki bağlantısı güçlendirdiği ve projelerin daha iştirakçi bir halde hayata geçirilmesine imkan sağladığı tabir edildi.

Yahyalı Belediye Lideri Esat Öztürk, kırsal mahalle ziyaretleri kapsamında yaptığı açıklamada, “Vatandaşlarımızla buluşmaktan büyük bir memnunluk duyuyorum. Onların görüşlerini dinlemek ve gereksinimlerini anlamak bizim için son derece kıymetli. Hazırladığımız projeleri vatandaşlarımıza anlatarak, onların iştirakini ve takviyelerini sağlamak istiyoruz. İlçemizi daha ileriye taşımak için birlikte çalışacağız” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis