Lider Abdullah Özyiğit, gece boyunca çalışmaları yerinde inceledi - Türkiye'nin en kapsamlı haber portalı: Trcanlihaber.com
SON DAKİKA
hava
Google News

Lider Abdullah Özyiğit, gece boyunca çalışmaları yerinde inceledi

Mersin’de gece boyunca tesirli olan yağışlar ve fırtına nedeniyle Yenişehir Belediyesi grupları teyakkuz halinde çalışmalarını sürdürdü .

Son Güncelleme :

20 Kasım 2023 - 5:24

/ 14 views kez okundu.
Lider Abdullah Özyiğit, gece boyunca çalışmaları yerinde inceledi


Mersin’de gece boyunca tesirli olan yağışlar ve fırtına nedeniyle Yenişehir Belediyesi takımları teyakkuz halinde çalışmalarını sürdürdü . Yenişehir Belediye Lideri Abdullah Özyiğit de kent genelinde incelemelerde bulunarak, takımların çalışmalarını yerinde inceledi.

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Mersin Yenişehir Belediyesi, dün gece kent genelinde tesirli olan şiddetli yağışlar ve kuvvetli fırtına nedeniyle çalışmalarını aralıksız bir formda sürdürerek, vatandaşların mağduriyet yaşamasına pürüz oldu. Takımlar, gece boyunca ağır yağışlar nedeniyle mümkün su baskınları ve öteki acil durumlara karşı anında müdahale için hazır bekledi.

Yenişehir Belediye Lideri Abdullah Özyiğit de ilçe genelinde incelemelerde bulunurken, grupların çalışmalarını takip etti. Lider Özyiğit, “Akşam saatlerinde başlayan ve gece boyunca devam eden ağır yağışlar ve fırtına nedeniyle gruplarımız alanda etkin bir biçimde özveriyle vazife aldı. Vatandaşlarımızın güvenliği bizim önceliğimiz. Gruplarımız, mümkün problemlere karşı hazırlıklı bir halde çalıştı ve olumsuz durumların önüne geçmek ismine koordineli bir efor gösterdi.” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Facebook Yorumları
Copyright