SON DAKİKA
hava
Google News

Kocaeli Büyükşehir Belediye Lideri Tahir Büyükakın ve Tutuş, Modifiye araç tutkunlarıyla buluştu

Cumhur İttifakı Kocaeli Büyükşehir Belediye Lider Adayı ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Lideri Tahir Büyükakın ile İzmit Belediye Lider Adayı Muharrem Tutuş, Modifiye araç tutkunu gençlerle bir ortaya geldi.

Son Güncelleme :

12 Şubat 2024 - 16:36

/ 19 views kez okundu.
Kocaeli Büyükşehir Belediye Lideri Tahir Büyükakın ve Tutuş, Modifiye araç tutkunlarıyla buluştu


Cumhur İttifakı Kocaeli Büyükşehir Belediye Lider Adayı ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Lideri Tahir Büyükakın ile İzmit Belediye Lider Adayı Muharrem Tutuş, Modifiye araç tutkunu gençlerle bir ortaya geldi. 

 

Cumhur İttifakı Kocaeli Büyükşehir Belediye Lider Adayı ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Lideri Tahir Büyükakın ile İzmit Belediye Lider Adayı Muharrem Tutuş, AK Parti Kocaeli Gençlik Kolları tarafından organize edilen ‘Modifiyeli Araçlar Buluşması’ etkinliğinde gençlerle bir ortaya geldi. 100’ü aşkın modifiyeli araç ve sahibinin katıldığı aktiflikte Büyükakın ve Tutuş’un yanı sıra AK Parti İzmit İlçe Lideri Halil Güngör Dokuzlar, AK Parti Kocaeli Gençlik Kolları Lideri Çağatay Çağlayan ve İzmit Gençlik Kolları Lideri Köksal Gümüş de yer aldı.

ÇAĞLAYAN: “BU BİR TUTKU”

AK Gençler olarak birinci kere bu türlü bir aktiflik üstlendiklerini söyleyen AK Parti Kocaeli Gençlik Kolları Lideri Çağatay Çağlayan, “Şehrimizin her köşesinden gelen araçlarla aktiflik alanımız doldu taştı. Bu etkinliklerde de görüldüğü üzere araba buradaki arkadaşlarımız için yalnızca dört teker değil; bir tutku. Sözün tam manasıyla bugün burada asfalt ağladı diyebiliriz. Bu aktiflik birinciydi lakin son olmayacak. Buradan tüm tutkunlarımıza duyurmak isteriz ki Modifiye tutkunlarımız için kentimizde bir yer yapmak için kollarımızı sıvadık. Gençlik Kolları olarak her kısımdan gençlerimizle bir ortaya gelerek gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz, bizleri takip etmeye devam edin” dedi.

GENÇLERDEN LİDER BÜYÜKAKIN VE TUTUŞ’A AĞIR İLGİ

Yoğun ilgi ve sevgi seli eşliğinde gençlerle ateş etrafında samimi bir sohbet gerçekleştiren Kocaeli Büyükşehir Belediye Lideri Tahir Büyükakın ile İzmit Belediye Lider Adayı Muharrem Tutuş, modifiyeli araçlarla ilgili gençlerin heyecan ve tutkusuna ortak oldu. Lider Büyükakın, “Bu akşam burada yalnızca modifiye araçları sevenlerle bir ortaya gelmedik, birebir vakitte bir tutkuya dönüşen herkesle buluştuk. Modifiye araç tutkunlarına yönelik heyecanı arttıran bu aktifliğe katılmak bana da farklı bir heyecan ve memnunluk verdi. Modifiye araç tutkunlarıyla gecenin karanlığında ateşin etrafında buluşmakta başka bir hoşluktu. Modifiye dünyasının coşkulu ruhuyla dolu bu buluşma için Vilayet Gençlik Kollarımıza, İzmit Gençlik Kollarımıza ve gruplarına teşekkür ediyorum. Hem araçların hoşlukları, hem de gecenin büyüsüne kapılan tüm modifiye tutkunlarına bu anlar içinde teşekkür ediyorum. İnşallah yaz aylarında gökyüzünde yıldızların parladığı saatlerde modifiye araç tutkunlarıyla da buluşmak dileğinde olduğumu da tabir etmek isterim. Bugün ateş etrafında, inşallah yazında yaz akşamlarının serinliğinde buluşmak istiyoruz.” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis