SON DAKİKA
hava
Google News

En hoş aşk müzikleri Karşıyaka’da söylenecek

Dünya genelinde sevginin ve aşkın günü olarak kutlanan 14 Şubat, Karşıyaka’da coşku dolu bir konserle taçlanacak.

Son Güncelleme :

09 Şubat 2024 - 23:00

/ 28 views kez okundu.
En hoş aşk müzikleri Karşıyaka’da söylenecek


Dünya genelinde sevginin ve aşkın günü olarak kutlanan 14 Şubat, Karşıyaka’da coşku dolu bir konserle taçlanacak.

Karşıyaka Belediyesi tarafından Suat Taşer Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek ‘14 Şubat Sevgililer Günü Konseri’nde en hoş aşk müzikleri seslendirilecek.

Düzenlediği toplumsal ve kültürel etkinliklerle özel günlere renk katmaya devam eden Karşıyaka Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde de manalı bir konsere mesken sahipliği yapacak. Yüksel Ünal’ın kendine has sunumuyla, Suat Taşer Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek konserde Karşıyakalı sevilen sanatkarlar Öznur Korkmaz, Hüseyin Tolu, Müge Bekaroğlu ve Şenol Şentürk sahne alacak. 14 Şubat Çarşamba günü saat 20.00’da başlayacak konser, tüm yurttaşların iştirakine açık ve fiyatsız olacak.

 

17 KİŞİLİK DEV ORKESTRA

Gecede sanatkarlar, Pop Müziği’nden Türk Sanat Müziği’ne kadar farklı cinslerden sevda müzikleri ile her bölüme hitap eden bir repertuvar sunacak. Sanatkarlara 17 kişilik dev bir orkestra eşlik edecek. Konserin sunumunu üstlenen Yüksel Ünal da okuyacağı şiirler ve anlatılarıyla buluşmaya renk katacak.

Karşıyakalılara unutulmaz bir şölen yaşatmak için ağır provalarını sürdüren sanatkarlar “14 Şubat Sevgililer Günü’nde aşkın sanat haliyle Karşıyaka’da buluşacağız. En hoş sevda müziklerini daima birlikte, coşkuyla seslendireceğiz. Unutulmaz bir geceye ortak olmak ve şarkılarımıza eşlik etmek isteyen herkesi bekliyoruz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis