SON DAKİKA
hava
Google News

Derince’de maksat; memnun çocuklar, keyifli anneler

AK Parti Derince Belediye Lider Adayı İbrahim Hoş, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin öncülüğünde gerçekleşen “Anne Kent Sağlıklı Hayat Programı” etkinliklerini takip ederek, ailelerle bir ortaya geldi

Son Güncelleme :

27 Şubat 2024 - 16:40

/ 81 views kez okundu.
Derince’de maksat; memnun çocuklar, keyifli anneler


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin spordan sıhhat taramalarına, eğitimden toplumsal ve kültürel etkinliklere kadar düzenlediği programlar yüzleri güldürmeye devam ediyor. “Anne Kent Sağlıklı Hayat Programı” kapsamında kent genelinde gerçekleşen ve her yaştan anneye yeni nefes alanları açan Büyükşehir Belediyesi’nin projesi vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılanırken AK Parti Derince Belediye Lider Adayı İbrahim Tatlı de uygulama kapsamında ailelerle bir ortaya geldi.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN PROJESİ

Derince Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzu’nda gerçekleşen programa Lider Adayı İbrahim Şirin’in yanı sıra Cumhur İttifakı ilçe lider ve yöneticileri ile meclis üyesi adayları da iştirak etti. Büyükşehir Belediyesi Bayan ve Aile Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen Anne Kent Projesi’nin 17. Şubesinin açılışı nedeniyle düzenlenen programa katılan İbrahim Sevimli, “Büyükşehir Belediyemizin bu projesi Kocaeli genelinde annelere faal hayatın modülü olmaları ismine kıymetli bir fırsat sunuyor. Bu merkezlerin açılmasında emeği geçenlere gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis