SON DAKİKA
hava
Google News

Deniz Dalgıç Muhtarlarla Buluştu

CHP Mudanya Belediye Lider Adayı Deniz Dalgıç, mahalle muhtarları ile gerçekleştirdiği toplantıda, “Muhtarlar, belediye lider yardımcım üzere çalışacak” dedi.

Son Güncelleme :

24 Şubat 2024 - 14:12

/ 78 views kez okundu.
Deniz Dalgıç Muhtarlarla Buluştu


CHP Mudanya Belediye Lider Adayı Deniz Dalgıç, mahalle muhtarları ile gerçekleştirdiği toplantıda, “Muhtarlar, belediye lider yardımcım üzere çalışacak” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mudanya Belediye Lider Adayı Deniz Dalgıç, 47 mahallenin muhtarlarıyla bir ortaya gelerek Mudanya’yı hak ettiği yere taşımak için el ele çalışacaklarını söyledi.

Montania Hotel’de düzenlenen toplantıya CHP Mudanya İlçe Lideri Kurtuluş Furkan Atalay, Bayan Kolları Lideri Nilgün Arslanoğlu, Gençlik Kolları Lideri Kübra Öztürk ile CHP Mudanya Belediye Meclis Üye adayları ile 47 mahallenin muhtarları katıldı. Ortak akıl ve işbirliğiyle idarenin ehemmiyetine inandığını lisana getiren Deniz Dalgıç, “Daha hoş bir Mudanya hayalimiz için bu yola muhtarlarımızla birlikte çıkıyoruz. Sizler benim elim, gözüm, kulağım olacaksınız; benim lider yardımcım üzere çalışacaksınız. Daima birlikte, her mahalleye, her sokağa dokunacağız.” diye konuştu.

BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ

Merkez ve kırsaldaki mahallelerin kendine has meselelerini bildiğini söyleyen Deniz Dalgıç, “Mudanyamızın her köşesi, her mahallesi bizim için özel. Lakin biliyoruz ki her mahallenin kendine mahsus meseleleri da var. Bu meselelerin farkındayız ve tahlil tekliflerimiz hazır.” dedi. Afet riski taşıyan yapıların hem merkezde hem de kırsalda büyük sorun olduğunu belirten Dalgıç, vazifeye gelir gelmez bu sorunun tahlili için harekete geçeceklerinin altını çizdi.

Tarımdaki üretim maliyetlerinin artması ve geçim düşünceleri nedeniyle yaşanan göç meselesine değinen Dalgıç, “Gençlerimizi doydukları ve aileleriyle geçinebildikleri yerlerde yaşatmak için çalışacağız. Tarım eserlerimizin pahasını artıracak ve imar meselelerini çözerek kırsalda yaşamayı cazip hale getireceğiz” diye konuştu. Merkezdeki mahallelerde ise altyapı, pazaryeri, ulaşım üzere düşünceler yaşandığını belirten Dalgıç, “Liyakatli ve güçlü takımlarımızla tüm bu sıkıntıların tahlili için çalışacağız” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis