SON DAKİKA
hava
Google News

Çetinkaya, “Ben bu kentin bayanlarına inanıyorum”

İki farklı programda esnaf ve teşebbüsçü bayanlarla bir ortaya gelen Cumhur İttifakı Karamürsel Belediye Lider Adayı Mesut Çetinkaya, “Kadının elinin değdiği her iş pahalanır, rahmet getirir. Ben başarılı işlere imza atacağınıza yürekten inanıyorum” dedi

Son Güncelleme :

25 Şubat 2024 - 18:36

/ 80 views kez okundu.
Çetinkaya, “Ben bu kentin bayanlarına inanıyorum”


Cumhur İttifakı Karamürsel Belediye Lider Adayı Mesut Çetinkaya, ilçede faaliyet gösteren bayan esnaflarla kahvaltıda bir ortaya geldi. Gelen daveti geri çevirmeyen ve güne bayan esnaflarla kahvaltı ile başlayan Çetinkaya, “Her alanda attıkları adımlarla fark yaratan bayanlarımızın dayanakları benim için çok önemli” dedi.

 

HER VAKİT YANINIZDAYIM

Çetinkaya ayrıyeten AK Parti MKYK Üyesi İlyas Şeker’in de iştirakiyle Kayacık Mahallesi’nde Beyaz Fırın’da düzenlenen programda çalışan bayanlarla bir ortaya geldi. Çetinkaya, bayan yatırımcıların, girişimcilerin ve iş gücünün, üretimde ve besin dalında daha çok var olması hem ekonomik büyümeye hem de toplumsal kalkınmaya katkı sağlıyor” dedi.

 

AÇILIŞ KURDELESİNİ KESTİ

Cumhur İttifakı Karamürsel Belediye Lider Adayı Mesut Çetinkaya, daha sonra da Karamürsel’de faaliyete giren Aylin Maviş Kuaför’ün açılışını gerçekleştirdi. İşyerinin açılış kurdelesini kesen Mesut Çetinkaya, İşyeri sahiplerine güzel olsun dileklerinde bulunarak, bereketli çıkarlar diledi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis