SON DAKİKA
hava
Google News

Burhaniye Belediyesi’nden Sanata Dayanak

Ressam Figen Köprülü öncülüğünde, İskele Meydanı’nda halkın beğenisine sunulan “Minyatür ve Dekoratif Fotoğraf Sanatı” standına Burhaniye Belediyesi tam takviye verdi. Sanatçı Figen Köprülü ve 27 kişilik Halk Eğitim Minyatür ve Dekoratif Tablo Kursu …

Son Güncelleme :

24 Şubat 2024 - 13:24

/ 101 views kez okundu.
Burhaniye Belediyesi’nden Sanata Dayanak


Ressam Figen Köprülü öncülüğünde, İskele Meydanı’nda halkın beğenisine sunulan “Minyatür ve Dekoratif Fotoğraf Sanatı” standına Burhaniye Belediyesi tam dayanak verdi.

Sanatçı Figen Köprülü ve 27 kişilik Halk Eğitim Minyatür ve Dekoratif Tablo Kursu öğrencilerinin ürettikleri minyatür ve dekoratif fotoğraf yapıtları İskele Meydanı’na kurulan stantta halkın beğenisine sundu. Stant yerinin tahsisi, çadır ve stant suramı üzere hususlarda dayanak olan Burhaniye Belediyesi, açılış gününde de kursiyerleri yalnız bırakmadı.

Belediye Lideri Ali Kemal Deveciler ve Lider Yardımcısı Oktay Erbalaban sergiyi ziyaret ederek kursiyerleri tebrik etti. Ziyaret esnasında, Nuran Sokur Lidere tablo ikram etti.

 “Üreten ve Gelişen Burhaniye”  anlayışıyla üreten bayanların her vakit destekçileri olacaklarını belirten Lider Deveciler, “Üreten ve kendini geliştiren bayanların Burhaniye Belediyesi olarak her vakit yanındayız. Yapıtlarını sergileyen ve bundan gelir elde eden bayanlarımızı tebrik ediyorum. Pahalı Figen Köprülü’ye de emekleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis