SON DAKİKA
hava
Google News

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden Efeler’e asfalt atağı

​​​​​Aydın Büyükşehir Belediyesi, hizmet odaklı belediyecilik anlayışı ile vilayet genelinde eş vakitli olarak yol imal çalışmalarını sürdürüyor. Fen İşleri Dairesi Yol Üretim ve Bakım Şubesi grupları, Efeler ilçesi Aksaray Caddesi’nde sıcak asfalt serimi çalışmasına devam ediyor.

Son Güncelleme :

08 Şubat 2024 - 11:24

/ 18 views kez okundu.
Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden Efeler’e asfalt atağı


​​​​​Aydın Büyükşehir Belediyesi, hizmet odaklı belediyecilik anlayışı ile vilayet genelinde eş vakitli olarak yol imal çalışmalarını sürdürüyor. Fen İşleri Dairesi Yol Üretim ve Bakım Şubesi grupları, Efeler ilçesi Aksaray Caddesi’nde sıcak asfalt serimi çalışmasına devam ediyor. Gruplar, asfalt seriminin akabinde şerit çizgilerinin çizilmesi ve kaldırım çalışmalarını tamamlayarak yolu vatandaşların kullanımına sunacak. Aydın Büyükşehir Belediye Lideri Hasret Çerçioğlu, “Vatandaşlarımızın en iyiyi hak ettiğini bilerek yol üretim ve yenileme çalışmalarımıza sürat kesmeden devam ediyoruz” dedi.
 

Vatandaşlardan Lider Çerçioğlu’na hizmet teşekkürü       

Vatandaşlar, yapılan hizmetlerden epeyce mutlu olduklarını belirtti ve süratli, planlı ve koordineli bir biçimde sürdürülen çalışmalar için Çerçioğlu’na teşekkür etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis