SON DAKİKA
hava
Google News

Aydın Büyükşehir Belediyesi Nazilli’nin Bulvarlarını Yeniliyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi, kent içi trafiği hızlandıran ve sürüş konforunu artıran çalışmalara imza atmaya devam ediyor.

Son Güncelleme :

08 Şubat 2024 - 0:48

/ 16 views kez okundu.
Aydın Büyükşehir Belediyesi Nazilli’nin Bulvarlarını Yeniliyor


 

Aydın Büyükşehir Belediyesi, kent içi trafiği hızlandıran ve sürüş konforunu artıran çalışmalara imza atmaya devam ediyor. Vilayet genelinde eş vakitli olarak farklı noktalarda yol imal çalışmalarını planlı ve süratli bir halde gerçekleştiren Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Üretim ve Bakım Şube Müdürlüğü grupları, Nazilli ilçesinde bulunan Şehit Mustafa Arslan Bulvarı’nı yeniliyor. Aydın Büyükşehir Belediye Lideri Hasret Çerçioğlu, ‘‘Kentimiz genelinde yol imal ve yenileme çalışmalarımıza eş vakitli olarak devam ediyoruz.Ekiplerimiz de planlı ve süratli bir formda vatandaşlarımızın konforlu ve inançlı yollarda seyahat edebilmeleri için çalışmalarını sürdürüyor’’ dedi.

Ekipler, Nazilli Şehit Mustafa Arslan Bulvarı’nda hafriyat çalışmaları devam ediyor. Çalışmalar, temel materyal serimi, sıcak asfalt serimi ve akabinde şerit çizgilerinin çekilmesiyle devam edecek. Yol işaretlemelerinin de tamamlanmasıyla birlikte yol, şoförler ve yayalar için daha konforlu ve çağdaş hale getirilecek.

Vatandaşlardan Lider Çerçioğlu’na hizmet teşekkürü

Vatandaşlar; süratli, planlı ve koordineli bir biçimde sürdürülen çalışmalar için Çerçioğlu’na teşekkür etti. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis