SON DAKİKA
hava
Google News

Aydın Büyükşehir Belediyesi Germencik Üzümlü – Moralı ortasında yol üretim çalışmalarına devam ediyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi, kente yeni yollar kazandırmak ve mevcut yolları yenilemek için çalışmalarını tüm süratiyle sürdürüyor.

Son Güncelleme :

08 Şubat 2024 - 12:00

/ 21 views kez okundu.
Aydın Büyükşehir Belediyesi Germencik Üzümlü – Moralı ortasında yol üretim çalışmalarına devam ediyor


Aydın Büyükşehir Belediyesi, kente yeni yollar kazandırmak ve mevcut yolları yenilemek için çalışmalarını tüm süratiyle sürdürüyor. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol İmal ve Bakım Şube Müdürlüğü takımları,  Germencik ilçesi Üzümlü Mahallesi ile Moralı Mahallesi irtibat yolunda hafriyat çalışmalarına devam ediyor. Aydın Büyükşehir Belediye Lideri Hasret Çerçioğlu, ‘‘Hizmet odaklı toplumsal belediyecilik anlayışımız ile yol imal ve yenileme çalışmalarımıza kentimiz genelinde eş vakitli olarak devam ediyoruz’’ dedi.

Kentin birçok noktasına yaptığı altın dokunuşlarla daha inançlı ve konforlu yollar oluşturan Büyükşehir, vatandaşlardan tam not almaya devam ediyor. Takımlar, Germencik ilçesi Üzümlü Mahallesi ile Moralı Mahallesi ortasındaki irtibat yolunda sürdürdükleri hafriyat çalışmalarının akabinde sıcak asfalt kaplama çalışmalarına başlayacak. Akabinde logo ve yol çizgi çalışmaları da tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacak.

Vatandaşlar; daha çağdaş, inançlı ve konforlu yollara sahip olduklarını lisana getirerek Çerçioğlu’na teşekkür etti. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis