SON DAKİKA
hava
Google News

Ak Parti Nevşehir Belediye Lider Adayı Dr. Mehmet Savran “Vatandaşlarımızın duasına, Allah’ın isteğine talibiz.”

Ak Parti Nevşehir Belediye Lider Adayı Dr. Mehmet Savran, 31 Mart Mahalli Yönetimler Seçimleri öncesinde ağır bir halde çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, “Vatandaşlarımızın duasına, Allah’ın isteğine talibiz.” dedi.

Son Güncelleme :

24 Şubat 2024 - 18:36

/ 112 views kez okundu.
Ak Parti Nevşehir Belediye Lider Adayı Dr. Mehmet Savran “Vatandaşlarımızın duasına, Allah’ın isteğine talibiz.”


Ak Parti Nevşehir Belediye Lider Adayı Dr. Mehmet Savran, 31 Mart Mahalli Yönetimler Seçimleri öncesinde ağır bir formda çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, “Vatandaşlarımızın duasına, Allah’ın isteğine talibiz.” dedi.

AK Parti Belediye Lider Adayı Savran, partisinin çeşitli kademelerdeki teşkilat yöneticileri ile birlikte esnaf ve konut ziyaretlerini sürdürüyor. Gittiği tüm mahallelerde vatandaşların sıcak ve samimi ilgisiyle karşılanan Savran, projelerini anlattığı vatandaşların görüş ve tekliflerini dinliyor. 31 Mart tarihindeki seçimlerden AK Parti olarak tekrar zaferle çıkacaklarını söyleyen Savran, “Vatandaşlarımız karar verirken kentini, kentte yaşayan insanları ve bu kentin, ülkenin geleceğini düşünerek karar versinler. Boş vaatlere kanmasınlar. Nevşehir’in huzura, emniyetli bir belediye liderine, muteber bir belediye kurumuna gereksinimi var. Biz bunu üç yılda sağladık ve daha da düzgününü sağlayacağız. “ diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis