SON DAKİKA
hava
Google News

AK Parti Nevşehir Belediye Lider Adayı Dr. Mehmet Savran, mesken ziyaretlerini sürdürüyor

AK Parti Nevşehir Vilayet Lideri Ali Kemikkıran ile birlikte Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde mesken ziyaretleri gerçekleştiren AK Parti Adayı Savran, konuk olduğu konutlarda vatandaşlarla sohbet etti. Mahalle sakinlerine yeni devirde hayata geçireceği projeleri anlatan Savran, vatandaşların talep ve tekliflerini dinledi.

Son Güncelleme :

27 Şubat 2024 - 12:20

/ 97 views kez okundu.
AK Parti Nevşehir Belediye Lider Adayı Dr. Mehmet Savran, mesken ziyaretlerini sürdürüyor


AK Parti Nevşehir Vilayet Lideri Ali Kemikkıran ile birlikte Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde konut ziyaretleri gerçekleştiren AK Parti Adayı Savran, konuk olduğu meskenlerde vatandaşlarla sohbet etti. Mahalle sakinlerine yeni devirde hayata geçireceği projeleri anlatan Savran, vatandaşların talep ve tekliflerini dinledi.

“Bu kentin insanı her şeyin en uygununa layık ve en hoşunu hak ediyor” diyen Savran, yeni devirde de Nevşehir için gece gündüz demeden çalışmaya hazır olduklarını söyledi.

Büyük bir zaferle çıkacaklarına inandıkları 31 Mart Mahalli Yönetimler Seçimlerinin akabinde ulaşımdan turizme, altyapıdan eğitim ve spora kadar birçok alanda hazırladıkları projeleri birer birer hayata geçireceklerini kaydeden Savran, “Hemşehrilerimizle dün olduğu üzere bugün de yan yanayız, gönül gönüleyiz hamdolsun. Eser ve hizmet siyaseti şuuruyla çıktığımız bu yolda, kentimize yeni hizmetler kazandırmak için hazırız ve kararlıyız.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis