SON DAKİKA
hava
Google News

AK Gençlerden Tutuş’a tam dayanak

İzmit’te gençlerle bir ortaya gelen AK Parti İzmit Belediye Lideri Muharrem Tutuş, ” Daima bir arada yorulmayacağız, yılmayacağız çalışacağız. 31 Mart’tan sonra vatandaşımızın ayağına hizmet götüreceğiz” dedi.

Son Güncelleme :

10 Şubat 2024 - 19:00

/ 19 views kez okundu.
AK Gençlerden Tutuş’a tam dayanak


İzmit’te gençlerle bir ortaya gelen AK Parti İzmit Belediye Lideri Muharrem Tutuş, ” Daima bir arada yorulmayacağız, yılmayacağız çalışacağız. 31 Mart’tan sonra vatandaşımızın ayağına hizmet götüreceğiz” dedi.

AK Parti İzmit Belediye Lider Adayı Muharrem Tutuş, Gençlik Kolları İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen programda Gençlik Kolları Mahalle Liderleri ile bir ortaya geldi. AK Parti İzmit İlçe Lideri Halil Güngör Dokuzalar, AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları Lideri Köksal Gümüş ile birlikte mahalle liderleri ile buluşan Tutuş’u AK gençler coşkuyla karşıladı.

 

“HER VAKİT YANINDA OLACAĞIZ”

Gerçekleşen toplantıda konuşan AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları Lideri Köksal Gümüş: “Bizim üzere bu masa etrafında siyaset yapmış, emek harcamış ağabeyimiz, İzmit Belediye Lider Adayımız Muharrem Tutuş’a güzel geldiniz diyorum. Allah’ın müsaadesiyle 5 yıldır hizmete aç kalmış İzmit’imizi Muharrem Liderimizle birlikte tekrar hizmete kavuşturacağız. AK Gençler olarak her vakit yanında olacağız. 31 Mart’ta kadar alanlardan ayrılmayacağız.”dedi.

 

“İNANMIŞ İNSANLARIN KARŞISINDA HİÇBİR PÜRÜZ DURAMAZ”

Başkan Gümüş’ün akabinde konuşan AK Parti İzmit İlçe Lideri Halil Güngör Dokuzlar ise, “Bizler istersek, inanırsak başarırız. İnanmış insanların karşısında hiçbir pürüz duramaz. İzmit gençliği Allah’ın müsaadesiyle 31 Mart akşamı Belsa Plaza önünde Ramazan Bayramı öncesi birinci bayramını kutlayacak. Şimdiden İzmit’imize güzel uğurlu olsun” dedi.

 

“BEN SİZLERLE NEREYE DERSENİZ GELİRİM”

Coşkuyla gerçekleşen programda konuşan Lider Adayı Tutuş: ” Sizlerle bir ortaya geldiğimde, 15 sene öncesi gözümün önüne geldi. O tarihten bu tarihe teşkilatımızın çatısı altında yapmadığımız vazife kalmadı. Ben de sizler üzere, sizlerin oturduğu yerlerden başladım. Allah razı olsun Cumhurbaşkanımız, Vilayet Liderimiz, Büyükşehir Belediye Liderimiz ve Milletvekillerimiz aldıkları kararla üstlendiğimiz vazifesi uygun gördüler. Bizler de bu uğurda İzmit’imize hak ettiği pahası yine kazandırmak için uğraş ediyoruz. Ben sizlerle nereye derseniz gelirim. Saat kaç olursa olsun hiç değerli değil. Biz kendimizi anlatacağız kendi işimize bakacağız. Bu memlekette devletini milletini toprağını seven, sayan herkes bizim kardeşimizdir. Yorulmayacağız, yılmayacağız, çalışacağız, 31 Mart’ta bize vazife verirseniz, Allah müsaade verirse hizmeti ayağınıza getireceğiz. Biz kelam veriyoruz ve yapacağız. Biz kelam verdik mi yaparız. Yapmayacağımız işin kelamını de vermeyiz” tabirlerini kullandı

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis