SON DAKİKA
hava
Google News

AH! Kosmos’tan Akbank Sanat’a Özel Ambient Seti İle 2 Performans

Elektronik müzik bestekarı, prodüktör ve ses dizayncısı Başak Günak, nam-ı öteki Ah! Kosmos, 1 Mart Cuma günü saat 19:00’da Akbank Sanat sahnesine özel yeni ambient müziklerden oluşan bir setle performans gösterecek. Müzikseverlerin gösterdiği ağır ilgiden ötürü Ah! Kosmos özel seti ile 6 Mart Çarşamba günü saat 19:00’da bir defa daha sahnede olacak.

Son Güncelleme :

27 Şubat 2024 - 11:20

/ 89 views kez okundu.
AH! Kosmos’tan Akbank Sanat’a Özel Ambient Seti İle 2 Performans


Elektronik müzik bestekarı, prodüktör ve ses dizayncısı Başak Günak, nam-ı başka Ah! Kosmos, 1 Mart Cuma günü saat 19:00’da Akbank Sanat sahnesine özel yeni ambient müziklerden oluşan bir setle performans gösterecek. Müzikseverlerin gösterdiği ağır ilgiden ötürü Ah! Kosmos özel seti ile 6 Mart Çarşamba günü saat 19:00’da bir sefer daha sahnede olacak.

Ah! Kosmos, sahnede iki özel konuk ağırlayacak. Gülşah Erol ve Aslı Bostancı, performanslarıyla eşlik edecekler. 

Uluslararası sahnelerde işleri sergilenen Ah! Kosmos ürettiği besteler ve yaptığı ses deneylerinin yanı sıra, tiyatro, çağdaş dans, sinema ve görsel sanat projeleri için ses yerleri tasarlıyor ve yere has performanslar gerçekleştiriyor. Müzisyen “Ambient Set” ile müzikleri katmanlarına ayıracak ve müzikseverlere yeni bir müzikal seyahat sunacak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis