SON DAKİKA
hava
Google News

Adonis süratli büyümesiyle TOBB Türkiye 100 listesine girdi

Konut dışı tüketim pazarında faaliyet gösteren Adonis Endüstriyel Paklık Eserleri, TOBB Türkiye 100 listesinde yer alarak Türkiye’nin en süratli büyüyen şirketlerinden biri oldu. Zirve Kurumsal Tahliller bünyesinde bulunan Adonis, 2019-2021 periyodunda kaydettiği yüzde 245’lik büyümeyle listeye 81. sıradan girdi.

Son Güncelleme :

08 Şubat 2024 - 1:12

/ 16 views kez okundu.
Adonis süratli büyümesiyle TOBB Türkiye 100 listesine girdi


Ev dışı tüketim pazarında faaliyet gösteren Adonis Endüstriyel Paklık Eserleri, TOBB Türkiye 100 listesinde yer alarak Türkiye’nin en süratli büyüyen şirketlerinden biri oldu. Zirve Kurumsal Tahliller bünyesinde bulunan Adonis, 2019-2021 döneminde kaydettiği yüzde 245’lik büyümeyle listeye 81. sıradan girdi. 

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde, Türkiye İktisat Siyasetleri Araştırma Vakfı (TEPAV), TOBB İktisat ve Teknoloji Üniversitesi (ETÜ) iş birliğinde gerçekleştirilen TOBB Türkiye 100 Mükafatları sahiplerini buldu. 2019-2021 döneminde satış geliri artış suratına nazaran, Türkiye’nin en süratli büyüyen şirketlerinin yer aldığı ‘TOBB Türkiye 100’ listesine girmeye hak kazanan kuruluşlar, TOBB İkiz Kuleler Konferans Salonu’nda düzenlenen merasimle açıklandı.

 

Tepe Kurumsal Tahliller bünyesinde yer alan Adonis Endüstriyel Paklık Hizmetleri, 2019-2021 döneminde kaydettiği yüzde 245’lik büyümeyle TOBB Türkiye 100 listesinin 81’inci sırasında yer aldı. Ticaret Bakanı Ömer Bolat ve TOBB Lideri Rifat Hisarcıklıoğlu’nun iştirakiyle gerçekleşen ödül merasiminde konuşan Lider Hisarcıklıoğlu, TOBB Türkiye 100 listesinin, şirketlerin 2019-2021 ciro artış suratına nazaran oluşturulduğunu belirterek listede yer alan kuruluşları tebrik etti.

 

“Sektördeki başarımızı bu listeyle taçlandırdık”

 

Adonis Endüstriyel Paklık Eserleri A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Caner Sertay Sargın, listede yer almanın kendilerini son derece motive ettiğini belirterek şunları söyledi: “Adonis olarak 14 yıldır Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarının profesyonel paklık ve hijyen eserleri gereksinimlerine kapsamlı tahliller sunuyoruz. Geniş eser gamımız, tecrübeli takımımız ve hizmette kaliteyi önde tutan bir yaklaşımla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kesimdeki gücümüzü ve yakaladığımız ivmeyi, TOBB Türkiye 100 listesinde, en süratli büyüyen şirketler ortasında yer alarak taçlandırdık. Çok memnunuz. Önümüzdeki yıllarda da hizmet ve eser kalitemizden ödün vermeden büyümemizi sürdüreceğiz. Yüzde 100 yerli sermayeli bir şirket olarak Türkiye’nin, dünyanın en büyük ekonomileri ortasında yer alması ve önder ülke olması için çalışmaya devam ediyoruz.”

 

Türkiye’de endüstriyel paklık ve hijyen tahlilleri dalının öncüsü olan Adonis; paklık materyalleri, besin, sarf materyal, medikal ve hijyen eserlerinden oluşan eser portföyünü önde gelen şirketlerle buluşturuyor. Zirve Kurumsal Tahliller markası olarak 14 yıldır müşterilerine hizmet veren Adonis; yalnızca eser tedariğiyle sonlu kalmayıp, satış sonrası takviye hizmetleriyle de ön plana çıkıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

YORUM ALANI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

ÇOK KAZANANLAR

ÇOK KAYBEDENLER

İŞLEM GÖRENLER

marsbahis