SON DAKİKA
hava
Google News

14 Şubat’a özel “Hediyelik Eşya Günleri”

Bornova Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel etkinlikler düzenliyor

Son Güncelleme :

09 Şubat 2024 - 20:48

/ 21 views kez okundu.
14 Şubat’a özel “Hediyelik Eşya Günleri”


Bornova Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel etkinlikler düzenliyor. Bornova Bayan Teşebbüsü ve İşletme Kooperatifi işbirliği ile her sene, yeni yıl ve sevgililer gününe özel olarak düzenlenen ‘Hediyelik Eşya Günleri’ bu sene 14 ve 15  Şubat 2024 tarihlerinde 12:00-18:00 saatleri ortasında Büyükpark içinde bulunan Uğur Mumcu Kültür ve Sanat Merkezi önünde Bornovalılar ile buluşacak.  

Bornova Bayan Teşebbüsü ve İşletme Kooperatifine kayıtlı Bornovalı bayanların el emeği eserlerini sattığı ‘Hediyelik Eşya Günleri’nde takıdan ahşap boyamaya, anahtarlıktan çeşitli aksesuarlara kadar pek çok ikramlık Bornovalıların beğenisine sunulacak. Ayrıyeten Sevgililer gününe özel Ece Şerbetman İstek ile Şenol Ağtıdağ’ın ‘Bachata Gösterisi’ de aktifliğe renk katacak.

Bornova Belediye Lideri Dr. Mustafa İduğ, bayanların ekonomin içerisinde daha aktif bir biçimde yer almasının kıymetine dikkat çekerek, “Bu şekil etkinliklerle bayanlarımıza dayanak vererek emeklerinin karşılık bulmasını ve ekonomik yarara dönüşmesini hedefliyoruz. Tüm Bornovalıları bu özel günde Büyükpark’a davet ederiz”dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis